Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Dinamo” pēdējo reizi sezonā tiekas ar Sočiem

Dinamo Rīga, likmetv
20. novembris, 2021, 17:11
Dinamo Rīga, likmetv

Svētdienas pēcpusdienā Rīgas “Dinamo” uzsāks trīs spēļu izbraukuma sēriju. Pirmā pieturvieta ir Soči, kur būs tikšanās ar vietējo komandu, ko pārstāv Jānis Jaks. Spēles sākums plkst. 16:00.

Šajā nedēļā “Dinamo” aizvadījusi divas spēles. Vispirms ar rezultātu 3:2 pieveikta Vladivostokas “Admiral”, kam sekoja neveiksme pret Kaziņas “Ak Bars” ar 1:3. Tāds pats scenārijs ir “Sochi” komandai, kas vispirms apspēlēja Nursultanas “Barys” (5:2), bet pēc tam piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” – 1:3.

Turnīra tabulā svētdienas pretinieces atrodas viena otrai blakus – Rīgas komandai 28 spēlēs ir 25 punkti, kas dod 10. vietu, kamēr Sočiem ir par divām spēlēm vairāk, taču par punktu mazāk. Astotās vietas īpašniecei Maskavas “Spartak” 30 spēlēs ir 32 punkti.

Gan septembrī, gan oktobrī, gan novembrī komandas aizvadījušas savstarpējās cīņas. Septembrī “Dinamo” uzvarēja savā laukumā ar 2:1, bet oktobrī papildlaikā pie panākuma tika “Sochi” (3:2). Novembra piektajā dienā rīdzinieki neizrādīja lielu pretestību, vārtus nespēja gūt un zaudēja ar 0:3.

Sezonas pēdējā duelī bukmeikeri paredz “Sochi” uzvaru, izliekot koeficientu 2,15. Otrs reālākais scenārijs ir “Dinamo” uzvara ( 2,95), kamēr neizšķirts novērtēts ar koeficientu 4,10.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis