“Dinamo” centīsies revanšēties “Lokomotiv”

Dinamo Rīga, likmetv
11. septembris, 2021, 9:19

Septembra otrās nedēļas noslēgumā jeb svētdien Rīgas “Dinamo” aizvadīs otro mājas spēli šajā KHL sezonā, plkst. 17:00 sacenšoties ar Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Pirms pusotras nedēļas abas komandas jau tikās savā starpā, kas komandām bija pirmais mačs šosezon. Sākums Jaroslavļā labāks padevās “Dinamo”, kas jau pēc nospēlētām desmit minūtēm atradās vadībā ar diviem vārtiem, taču “Loko” pamazām dzinās pakaļ, katrā no trešdaļām gūstot pa vārtiem, tādējādi beigās uzvarot ar 3:2.

Trešdien “Dinamo” aizvadīja pirmo maču savā laukumā, tomēr iznākums bija visai katastrofāls, jo zaudēts Čeļabinskas “Traktor” ar 1:6. Jau ceturtajā minūtē rīdzinieki ielaida pirmos vārtus, bet vēl divreiz kapitulēts un tikai tad Gunārs Skvorcovs atklāja mājinieku rēķinu, kas spēles gaitā vairāk netika palielināts.

“Lokomotiv” komandai uzvara pār “Dinamo” ir pagaidām vienīgā šosezon. Nākamajā mačā Jaroslavļa aizspēlējās ar Sanktpēterburgas SKA līdz pēcspēles metienu sērijai, taču pretinieki bija pārāki. Noslēdzošajā mājas spēlē tika zaudēts Minskas “Dinamo” ar 3:4, bet piektdien zaudējums pret Maskavas CSKA ar 1:3.

Nav nekāds pārsteigums, ka par spēles favorīti tiek uzskatīta “Lokomotiv”, izliekot koeficientu 1,62. Iespēja, ka uzvaru izcīnīs “Dinamo”, novērtēta ar koeficientu 4,70, savukārt uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 4,85.