Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Dastins Porjē – Konors Makgregors, likmes un prognozes, UFC 264

Dastins Porjē (pa kreisi) un Konors Makgregors (pa labi), likmetv
2. jūlijs, 2021, 16:05
Dastins Porjē (pa kreisi) un Konors Makgregors (pa labi) | Foto: MMA Fighting

Šī gada 11. jūlijā risināsies UFC 264 šovs, kurš notiks Paradīzē, Nevadā, ASV, “T-Mobile” arēnā. Pasākuma galvenajā cīņā tiksies vieglās svara kategorijas atlēti Konors Makgregors (22-5) un Dastins Porjē (27-6).

Abi jauktās cīņas mākslas meistari savā starpā tiksies jau trešo, visticamāk, pēdējo reizi. Šobrīd bilance starp abiem sportistiem ir 1-1. Pirmajā duelī labāks izrādījās īrs, bet revanša cīņā uzvaras laurus plūca amerikānis.

Oktagonā abi sportisti nav kāpuši kopš šī gada 23. janvāra, kad tieši risinājās abu iepriekšējais savstarpējā tikšanās.

Makgregors var tikt uzskatīts par lielāko zvaigzni, ko UFC jebkad ir nolīgusi, tomēr šo apgalvojumu pajaukt var īra trīs piedzīvotie zaudējumi sešās iepriekšējās cīņās, ko pastiprina arī zaudējums pret Porjē trešajā raundā. Tas pacēla amerikāņa akcijas kā vienam no labākajiem atlētiem šajā vidē.

Pateicoties UFC mārketingam, īrs ir kļuvis par gandrīz mītisku figūru, kas zināma kā bēdīgi slavena, verbāli skaļa un pašpārliecināta persona. Pirms sava stāsta beigām Makgregors sevi apliecināja kā dominējošu ringā, it īpaši savā karjeras sākumā, kad pirms septiņiem gadiem pirmo reizi būrī tikās ar savu pretinieku no ASV un pēc pamatīga treštalka noguldīja savu oponentu uz dēļiem jau pēc minūtes un 46 sekundēm pirmajā raundā.

Savukārt Porjē klusītēm un nemanāmi guva panākumus deviņās no turpmākajām 10 cīņām, apliecinot sevi kā vienu no labākajiem vieglajā svara kategorijā. Viņa CV ierakstīt var divas uzvaras pār Maksu Holoveju. Taču 2019. gadā amerikānis atzina Habiba Nurmagomedova pārākumu, kurš vēlāk noslēdza savu karjeru ne reizi nepārspēts oktagonā.

Makgregors, kā jau minēts, ir zaudējis trīs no sešiem iepriekšējiem dueļiem, bet viņa oponents iepriekšējos piecos šovos ar savu dalību oponentu pārākumu atzinis tikai reizi un uzvarējis septiņos no 10 iepriekšējiem mačiem.

Bukmeikeru kantoros tiek uzskatīts, ka šī būs ļoti līdzīga cīņa, bet par nedaudz lielāku favorītu uz panākumu tajā tiek uzskatīts amerikānis Dastins Porjē, kuram piešķirts koeficients 1.88, kamēr viņa pretiniekam no Īrijas tas ir 2.03.

Lai arī pēc koeficienta favorīts ir Porjē, vismazākais koeficients par uzvaras veidu ir Konoram Makgregoram ar panākumu pēc nokauta vai diskvalifikācijas, saņemot varbūtību 2.65.

Iespēja, ka cīņā būs nepieciešami visi pieci raundi, piešķirts koeficients 3.50.

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss