Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Kur skatīties Latvija – Turcija PK 2023 kvalifikāciju, tiešraide (LIVE)

Kur skatīties, likme.tv
19. augusts, 2022, 17:26

Latvijas basketbola izlase ar spēli pret Turciju uzsāks 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra otro kārtu, mačam risinoties 25. augustā plkst. 19:30 “Arēnā Rīga”.

Lai redzētu, vai mūsējie ar Latvijas basketbola lielāko zvaigzni Kristapu Porziņģi sastāvā savā laukumā spēs uzveikt turkus, vajadzēs pieslēgties TV6 kanālam, kas pieejams arī Go3 un Tet+ platformās viedierīcēs.

Pasaules kausa finālturnīrs no nākamā gada 25. augusta līdz 10. septembrim risināsies Indonēzijā, Japānā un Filipīnās. Latvijas izlase cīņu kvalifikācijas pirmajā kārtā sāka 2021. gada izskaņā ar minimālu zaudējumu serbiem, taču pēc tam atguvās un četru komandu konkurencē triumfēja A apakšgrupā.

Otrajā kvalifikācijas kārtā trīs labākās komandas no A grupas un trīs vienības no B apakšgrupas apvienojās I grupā. Izšķirošajā kvalifikācijas fāzē Latvijas pretinieces ir Grieķija, Turcija, Beļģija, Serbija un Lielbritānija. Latvija un Grieķija līdzi paņēmušas pa septiņiem punktiem un atrodas I grupas līderpozīcijās.

Mūsējiem līdz 2023. gada februārim ir jāaizvada vēl sešas spēles kvalifikācijā un lai pirmo reizi vēsturē iekļūtu PK finālturnīrā, nepieciešams finišēt grupas labāko trijniekā sešu valstsvienību konkurencē. Gaidāmajā mačā pret Turciju mūsējie būs labākajā sastāvā ar tādiem spēlētājiem kā Kristapu Porziņģi, Dāvi Bertānu, Jāni Strēlnieku un Rihardu Lomažu ierindā.

Labākās likmes uz 2023. gada FIBA Pasaules kausa kvalifikāciju

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis