SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Kur skatīties Latvija – Turcija PK 2023 kvalifikāciju, tiešraide (LIVE)

Kur skatīties, likme.tv
19. augusts, 17:26

Latvijas basketbola izlase ar spēli pret Turciju uzsāks 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra otro kārtu, mačam risinoties 25. augustā plkst. 19:30 “Arēnā Rīga”.

Lai redzētu, vai mūsējie ar Latvijas basketbola lielāko zvaigzni Kristapu Porziņģi sastāvā savā laukumā spēs uzveikt turkus, vajadzēs pieslēgties TV6 kanālam, kas pieejams arī Go3 un Tet+ platformās viedierīcēs.

Pasaules kausa finālturnīrs no nākamā gada 25. augusta līdz 10. septembrim risināsies Indonēzijā, Japānā un Filipīnās. Latvijas izlase cīņu kvalifikācijas pirmajā kārtā sāka 2021. gada izskaņā ar minimālu zaudējumu serbiem, taču pēc tam atguvās un četru komandu konkurencē triumfēja A apakšgrupā.

Otrajā kvalifikācijas kārtā trīs labākās komandas no A grupas un trīs vienības no B apakšgrupas apvienojās I grupā. Izšķirošajā kvalifikācijas fāzē Latvijas pretinieces ir Grieķija, Turcija, Beļģija, Serbija un Lielbritānija. Latvija un Grieķija līdzi paņēmušas pa septiņiem punktiem un atrodas I grupas līderpozīcijās.

Mūsējiem līdz 2023. gada februārim ir jāaizvada vēl sešas spēles kvalifikācijā un lai pirmo reizi vēsturē iekļūtu PK finālturnīrā, nepieciešams finišēt grupas labāko trijniekā sešu valstsvienību konkurencē. Gaidāmajā mačā pret Turciju mūsējie būs labākajā sastāvā ar tādiem spēlētājiem kā Kristapu Porziņģi, Dāvi Bertānu, Jāni Strēlnieku un Rihardu Lomažu ierindā.

Labākās likmes uz 2023. gada FIBA Pasaules kausa kvalifikāciju

 

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu