SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Kur skatīties Latvija – Lielbritānija PK 2023 kvalifikāciju, tiešraide (LIVE)

Kur skatīties, likme.tv
19. augusts, 17:38

Latvijas basketbola izlase ar spēli pret Lielbritāniju turpinās 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra otro kārtu, spēlei tiekot aizvadītai 28. augustā plkst. 20:00 Ņūkāslā.

Lai redzētu, vai latvieši ar Kristapu Porziņģi un Dāvi Bertānu sastāvā pretinieku laukumā spēs pārspēt britus, vajadzēs pieslēgties TV6 kanālam, kas pieejams arī Go3 un Tet+ platformās viedierīcēs.

Pasaules kausa finālturnīrs no nākamā gada 25. augusta līdz 10. septembrim notiks Filipīnās, Indonēzijā un Japānā. Latvijas izlase cīņu kvalifikācijas pirmajā kārtā sāka 2021. gada izskaņā ar sāpīgu zaudējumu serbiem, taču pēc tam demonstrēja lielisku sniegumu un četru komandu konkurencē uzvarēja A apakšgrupā.

Otrajā kvalifikācijas kārtā trīs labākās komandas no A grupas un trīs vienības no B apakšgrupas apvienojās I grupā. Noslēdzošajā kvalifikācijas fāzē Latvijas pretinieces ir Turcija, Grieķija, Lielbritānija, Serbija un Beļģija.

Mūsējiem līdz 2023. gada februārim ir jāaizvada vēl pieci mači kvalifikācijā un lai pirmo reizi vēsturē iekļūtu Pasaules kausa finālturnīrā, nepieciešams finišēt grupas labāko trijniekā sešu komandu konkurencē. Gaidāmajā cīņā pret Lielbritāniju latvieši būs labākajā sastāvā ar tādiem spēlētājiem kā Dāvi Bertānu, Kristapu Porziņģi, Rihardu Lomažu un Jāni Strēlnieku.

Labākās likmes uz 2023. gada FIBA Pasaules kausa kvalifikāciju

 

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu