40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kristaps Porziņģis: likmes, koeficienti un totalizatoru piedāvājumi

Basketbols, likme.tv
20. februāris, 2021, 18:01

Nav šaubu – Kristaps Porziņģis ir unikāls sportists Latvijas vēsturē, jo tāda kaluma zvaigzni vēl nebijām piedzīvojuši. Kristaps ir viens no talantīgākajiem basketbolistiem, kurš jebkad nācis no Latvijas un nes mūsu valsts vārdu pasaulē.

Kristaps Porziņģis Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ienāca 2015.gadā, kad ar augsto 4.numur viņu jauno spēlētāju izvēles ceremonijā izvēlējās Ņujorkas “Knicks”. Jau pirmajā sezonā liepājnieks tika iekļauts labāko debitantu izlasē, bet 2018.gadā jau kļuva par visas līgas “All Star”, nopelnot dalību Visu zvaigžņu spēlē, kur gan nepiedalījās smagas traumas dēļ.

2019.gada ievadā Kristaps Porziņģis tika aizmainīts uz Dalasas “Mavericks” komandu, ar kuru pāris mēnešus vēlāk viņš parakstīja Latvijas sporta vēstures ienesīgāko līgumu – 256 miljoni ASV dolāri piecās sezonās.

Ņemot vērā lielo interesi par Kristapu Porziņģi, arī totalizatoru bukmeikeri nesēž rokas klēpī salikuši un cenšas piedāvāt interesantas likmju līnijas. Ir iespējams veikt likmes uz Kristapa Porziņģa individuālo sniegumu: punktu skaitu, atlēkušajām bumbām un “double double” sakrāšanu katrā spēlē.

Ne visos Latvijā licencētajos totalizatoros iespējams atrast šādas likmes, bet mēs tev iesakam lūkoties 11.lv un Betsafe virzienā. Šajos uzņēmumos atrast personalizētas likmes uz Porziņģa sniegumu būs visērtāk.

Ja esi veicis likmi uz Porziņģa sniegumu, bet viņš konkrētajā spēlē ticis atpūtināts, tad savu uzliktu naudu saņemsi atpakaļ.

Tāpat totalizatori neaprobežojas tikai ar gūtajiem punktiem un Porziņģa savāktajiem statistikas skaitļiem kādā konkrētā spēlē. Totalizatori var piedāvāt arī ilgtermiņa likmes uz Porziņģa veikumu Nacionālajā basketbola asociācijā. Jau pirms sezonas iespējams veikt likmes uz Kristapa Porziņģa vidējiem rādītājiem, piemēram, vai sezonu noslēdzot viņa vidējā gūto punktu statistika būs lielāka par 23.5 punktiem.

Tāpat iespējams veikt likmes uz to, vai Porziņģis tiks iebalstos Visu zvaigžņu spēlē. Ja likmes uz Porziņģi ir tev saistošas, tad regulāri seko līdzi totalizatoru izliktajām līnijām, jo ik pa laikam parādās arī vidēja termiņa likmes, piemēram, vai konkrētā spēļu nogrieznī tiks sasniegti punktu vai citu statistikas rādītāju noteiktie mērķi.

NBA īpašās likmes vari meklēt “Betsafe” īpašo likmju sadaļā.

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis