40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vulverhamptona bez Himenesa nespēj atklāt spēles rezultātu jau 14 spēles

Vulverhamptona, 22:00 @ 19.02.2021

1 no 3!

Anglijas premjerlīgas ietvaros tiksies divas tabulas vidusdaļas komandas. Vulverhamtonas “Wanderers” uzņems leģendārā Marselo Bjelsas vadīto Līdsas “United”. Apkopojam pāris interesantus faktus par šo spēli:

  • Līdsas komanda izceļas ar skatāmu futbolu, kas rezultējas vārtu guvumos. No iepriekšējām sešām izbraukuma spēlēm, piecās komanda spējusi gūt vairāk par vieniem vārtiem. Uz šādu notikumu pavērsienu (“Leeds” over 1.5) iespējams veikt likmi ar koeficientu – 2.54.
  • Vulverhamptona šajā sezonā nav tā rezultatīvākā komanda. No iepriekšējām sešām mājas spēlēm, piecās komanda nav spējusi gūt vairāk par vieniem vārtiem. Vai šovakar vēsture atkārtosies. Vulverhamtonas zem 1.5 vārietiem: koeficients 1.67.
  • Zīmīgs fakts ir, ka jau 14 spēles pēc kārtas Premjerlīgas ietvaros “Wanderers” nav spējuši pirmie gūt vārtus. Uzlikt uz to, ka Līdsa atklās spēles rezultātu – 2.24

 

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Līdsas "United" atklās spēles rezultātu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.54
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37