40 EUR bezriska likme
Saņemt

VTB Vienotā līga: Līdervienību duelis Kazaņā

Kazaņa, 17:45 @ 10.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Savā starp tiksies šobrīd divas vadošās komandas VTB Vienotajā basketbola līgā. Kazaņas “Unics” savā laukumā uzņems pirmajā vietā esošo Sanktpēterburgas “Zenit”.

Laukumā gaidāma sīva un līdzīga spēkošanās. Kazaņas vienībai dažādu turnīru ietvaros, šobrīd ir 11 uzvaras pēc kārtas. Turpretī “Zenit” VTB kontekstā piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu visas sezonas garumā. Pie tam Sanktpēterburgas basketbolisti atzīstami šosezon aizvada izbraukuma spēles.

Kluba rindas nokomplektētas ar tādiem spēlētājiem kā Kevins Pangos, Artūrs Gudaitis, Vils Tomass un Ostins Kolinss. Spēlētāji ir saliedēti un darbojas kā vienots kulaks. Tas atspoguļojas rezultātos, jo tiek rādīts stabils un labs basketbols.

Pirmajā tikšanās reizē Sanktpēterburga savās mājās uzvarēja ar + 17 un arī šoreiz sliecos uz viņu uzvaru. Prognozēju “Zenit” uzvaru ar handikapu -2.

Prognoze neprecīza: “Unics” uzvara ar 59:58

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

 

Prognozes rezultāts:Zaudēta
VTB Vienotā līga. Kazaņas "Unics" - Sanktpēterburgas "Zenit”: "Zenit" uzvaru ar handikapu -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.87
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73