Video prognoze: Zviedrija būs motivēta

Tampere, 12:20 @ 24.05.2022

Prognoze neprecīza!

Latvijas izlasei Pasaules čempionātā B apakšgrupā atlicis aizvadīt vairs tikai vienu spēli. Teorētiski mūsējiem vēl ir iespējas tikt ceturtdaļfinālā, bet tad otrdien vispirms jāpārspēj Zviedrija un tad jāskatās, kā nospēlēs pārējās grupas komandas. Zviedrija čempionāta gaitā saņēmusi labus papildinājumus no NHL.

Papildinājumi uzlabojuši komandas sniegumu, ieskaitot vairākumu, ko apliecina pēdējais mačs pret Norvēģiju, ko zviedri aizvadīja visai rotaļīgi un viegli, taču uzvarēja ar 7:1. Norvēģi daudz spēlēja mazākumā, un to es nenovēlu Latvijai, jo tad mūsējiem nebūs nekādu variantu.

Ja spēlēsim tādu kā šahu, kas bija pret somiem, tad pilnīgi noteikti mūsējiem iespējas ir. Vēlos vērst uzmanību arī uz notikumiem A grupā un noteikti, ka arī zviedri tur pēta situāciju. Daudziem varētu šķist, ka Zviedrijai pēdējā grupu turnīra spēlē neko nevajag, taču, ja tiks piedzīvots zaudējums, ceturtdaļfinālā pretī varētu nākt Kanāda, tāpēc zviedri būs motivēti laukumā otrdien.

Prognozēju, ka zviedri būs rezultatīvi un gūs vairāk par pieciem (4,5) vārtiem.

Prognoze neprecīza: Zviedrijas uzvara 1:0

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Zviedrijai vairāk par 4,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.38
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Likmes
6
Precīzas
2
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
43
Precīzas
16
Zaudētas
27
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT