Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Video prognoze: uzbrukuma potenciāls izlasēm nav tas augstākais

Tampere, 16:20 @ 16.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja izlase pirmdien aizvadīs jau trešo spēli Pasaules čempionātā, un pretiniekos būs Norvēģija, kas turnīra ievadā tikusi pie diviem punktiem, pēcspēles metienu sērijā pārspējot Lielbritāniju, kamēr latviešiem punktu ailītē ir nulle. Pret ASV bija pamatots zaudējums, savukārt pret Somiju sniegums jau bija saturīgāks, galotnē varēja arī sanākt kas vairāk, taču tiesneši brīnumiem notikt neļāva.

Abas iepriekšējās spēles Latvijai jāaizmirst, un to atzīst arī paši hokejisti. Tiem, kas uzskata, ka pret Norvēģiju būs viegla pastaiga, jāatceras, ka pēdējos čempionātos pret norvēģiem nebūt nav bijis viegli, un izņēmums nebūs arī šis mačs. Norvēģijas sastāvs ir visai pieticīgs, lielākā daļa ir no vietējā čempionāta. Latvija noteikti ir favorītes statusā, taču jautājums ir par to, cik liels.

Mūsējiem noteikti ir labāks vārtsargs, lielāks potenciāls uzbrukumā, kamēr aizsardzības līnija ir jauna, taču pietiekami viengabalaina, un ar to pret norvēģiem vajadzētu pietikt. Domājams, ka laukumā būs nervozs hokejs un cīņa, sasaistīta un mazrezultatīva spēle.

Ar šo arī nonākam pie manas prognozes. Uzskatu, ka komandas kopā pamatlaikā gūs mazāk par 4,5 vārtiem. Viens no iemesliem ir tas, ka Latvijai ir Elvis Merzļikins, bet abu komandu uzbrukuma potenciāls nav tas augstākais.

Prognoze neprecīza: Latvijas uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 4,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.07
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45