40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: “Penguins” apliecinās uzbrukuma potenciālu

Pitsburga, 2:00 @ 30.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Tuvojoties NHL regulārās sezonas beigām, Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” savā laukumā uzņems Ņujorkas “Rangers”. Jau pirms pāris dienām komandas tikās savā starpā, un toreiz panākumu ar 5:1 svinēja “Rangers”, taču spēle norisinājās Ņujorkā.

Mačus savā laukumā “Penguins” aizvada neslikti, turklāt pēdējā spēlē tika gūti 11 vārti. Jā, Detroitas “Red Wings” nav tā labākā komanda aizsardzībā, taču Pitsburgai piecu spēļu nogrieznī savā laukumā kopā 28 vārti! Rezultatīvais sniegums daudz runā par “Penguins” uzbrukuma potenciālu, ko viņi apliecinās arī naktī uz trešdienu.

Turnīra tabulā komandas atrodas līdzās, tāpēc cīņa būs principiāla. “Rangers” atrodas uz panākumu takas, kam kopumā astoņās spēlēs ir sešas uzvaras. Viegli “Penguins” nebūs, taču prognozēju Pitsburgas uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Rangers” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Penguins" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.02
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45