40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: Merzļikins apturēs Balceru & Co

Sanhosē, 5:30 @ 20.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja rokzvaigzne Elvis Merzļikins pēdējā laikā spēlē daudz, kas, protams, saistīts ar Jonasa Korpisalo savainojumu. Iepriekšējo maču latvietis izlaida, taču esmu drošs, ka šonakt viņš būs vārtsargs un paliecinās sevi pret pieticīgo Sanhosē “Sharks”, kas piedzīvojusi desmit zaudējumus pēc kārtas.

Nevaram teikt, ka “Blue Jackets” rāda spilgtu un iespaidīgu sniegumu, taču punktiņi krājas. Pēdējā savstarpējā cīņā Kolumbusa ar 6:4 pārspēja “Sharks”. Uzskatu, ka šonakt Merzļikinam darba būs daudz, mačs būs rezultatīvs un skatītājiem tīkams, bet prognozēju, ka “Blue Jackets” izcīnīs uzvaru, ieskaitot papildlaiku.

Prognoze neprecīza: “Sharks” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Blue Jackets" uzvara, ieskaitot papildlaiku
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45