Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Video prognoze: mājinieki uzvarēs

20:20 @ 29.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules hokeja čempionāts tuvojas noslēgumam un atlicis vairs aizvadīt tikai divas spēles. Finālā tiksies divas planētas spēcīgākās komandas – Somija pret Kanādu. Neslēpšu, ka šādu finālu negaidīju.

Uzskatīju, ka finālā spēlēs Zviedrija, kas pati sabojāja sev visu, jo izlaida 3:0 vadību pret Kanādu. Pusfināls kanādiešiem bija formulitāte pret Čehiju.

Somijas izlases hokejs, kā vienmēr, ir ļoti organizēts, varbūt pieticīgs uzbrukumā, bet ir blīva viduszona un kārtība laukumā jeb, kā gribētos teikt, šahs uz ledus. Kanāda pretī liek valdonīgāku hokeju, nepiedienīgāku, lai gan pēdējos gados, īpaši arī šajā, esam novērojuši, ka visi kanādieši nemetas uz priekšu uzbrukumā.

Pēdējos gados komandas tikušās finālos, uzvaras dalot pusēm. Manuprāt, par čempioni kļūs Somija, kas visa turnīra gaitā spēlējusi stabili. Pragmatiskais hokejs dominē, un somi to pierādījuši.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 3:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Somijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.40
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45