Video prognoze: fināls pirms fināla

Tampere, 16:20 @ 26.05.2022

Prognoze neprecīza!

Labākās astoņas hokeja valstsvienības turpina Pasaules čempionātu, un ceturtdien risināsies ceturtdaļfināla cīņas. Izveidojušies četri interesanti pāri, bet esmu pārliecināts, ka vislielākā uzmanība gan no hokeja ekspertiem, gan līdzjutējiem tiks pievērsta Zviedrijas un Kanādas spēlei.

Nebaidos teikt, ka šī spēle ir fināls pirms fināla. Par favorīti šajā “pēkšņās nāves” duelī uzskatu Zviedriju. Jā, zviedri zaudēja punktus B grupā, arī pamocījās pēdējā mačā pret Latviju, taču Zviedrijai ir solīds sastāvs, un turnīra gaitā valstsvienībai pievienojās papildinājums no NHL.

Tā kārtība, ko piedāvā zviedri, sitīs Kanādu, kas demonstrējusi rotaļīgu un “nepiedienīgu” hokeju, jo komanda spēlējusi pēc principa “metiet, metiet, mēs iemetīsim vairāk”. Nedomāju, ka pret Zviedriju tas būs iespējams, tāpēc prognozēju zviedru uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 3:3

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Zviedrijas uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.56
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Likmes
6
Precīzas
2
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
43
Precīzas
16
Zaudētas
27
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT