Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Video prognoze: fināls pirms fināla

Tampere, 16:20 @ 26.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Labākās astoņas hokeja valstsvienības turpina Pasaules čempionātu, un ceturtdien risināsies ceturtdaļfināla cīņas. Izveidojušies četri interesanti pāri, bet esmu pārliecināts, ka vislielākā uzmanība gan no hokeja ekspertiem, gan līdzjutējiem tiks pievērsta Zviedrijas un Kanādas spēlei.

Nebaidos teikt, ka šī spēle ir fināls pirms fināla. Par favorīti šajā “pēkšņās nāves” duelī uzskatu Zviedriju. Jā, zviedri zaudēja punktus B grupā, arī pamocījās pēdējā mačā pret Latviju, taču Zviedrijai ir solīds sastāvs, un turnīra gaitā valstsvienībai pievienojās papildinājums no NHL.

Tā kārtība, ko piedāvā zviedri, sitīs Kanādu, kas demonstrējusi rotaļīgu un “nepiedienīgu” hokeju, jo komanda spēlējusi pēc principa “metiet, metiet, mēs iemetīsim vairāk”. Nedomāju, ka pret Zviedriju tas būs iespējams, tāpēc prognozēju zviedru uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 3:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zviedrijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.56
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45