40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vai “Zenit” pārsteigs Stambulas grandu?

Stambula, 19.45 @ 05.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spāņu treneris Ksavi Paskāls “Zenit” komandu ir izmainījis līdz nepazīšanai, viņi spēlē ar ļoti ātru pāreju uzbrukumā. Ļoti fiziski labi sagatavota komanda ar izcilu treneri, kā arī saspēles vadītāju Kevinu Pangosu, kurš aizvada ļoti pārliecinošu sezonu. “Zenit” komandai ir ko likt pretī Nando De Kolo, arī Riverss ir labs aizsargs. Ja skatāmies kopumā, tad “Zenit” ļoti labi izskatījās pret tādām komandām kā “Barcelona” un Milānas “Olimpia”, tādēļ uzskatu, ka pret “Fenerbahce” būs līdzīga spēle.

Tāpat ir informācija, ka “Fenerbahce” aizsargs Guduričs, visticamāk, nespēlēs. Viņa kondīcija nav uz 100%, jo vietējā čempionāta guva mikrotraumu. Uzskatu, ja “Zenit” zaudēs, tad ar mazu punktu starpību. Mana prognoze +5 handikaps Sanktpēterburgas komandai.

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 92:84

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Eirolīga, "Feberbahche" - "Zenit": "Zenit" handikaps +5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31