40 EUR bezriska likme
Saņemt

ULEB Eirolīga: “Žalgiris” pret “Bayern”

Kauņa, 19:00 @ 23.12.2020

Kādēļ man patīk Eirolīgā? Jo spēles vienmēr ir spraigas, kā arī turnīra tabula ir ļoti blīva – grūti paredzēt uzvarētāju. Šonedēļ izvēlos spēli Kauņas “Žalgiris” – Minhenes “Bayern”. Kauņas komanda pēc grūtā sezonas sākuma beidzot ir atradusi savu spēli – jau piecas uzvaras pēc kārtas, tajā skaitā pār tādiem pretiniekiem kā Atēnu “Panathinaikos”, Vitorijas “Baskonia” un Stambulas “Fenerbahche”.

“Žalgiris” savā laukumā spēlē pārliecinoši, tomēr arī Minhenes komanda nav ar pliku roku ņemama. To trenē ambiciozais Andrea Trinkjēri un komanda ir nokomplektēta ar augstas klases spēlētājiem. Izdarīt likmi uz tīru “Žalgiris” uzvaru varētu būt riskanti, bet domāju, ka spēle būs rezultatīva. Mana izvēle ir uz Kauņas komandas gūto punktu skaitu. Uzskatu, ka vienība gūs vismaz 80 punktus. Domāju, ka varētu nostrādāt mājas faktors. Iepriekšējās trīs mājas spēles komanda guva vairāk nekā 90 punktus, domāju, ka uzņemtais kurss turpināsies.

Šo faktoru tikai pasvītro “Bayern” iepriekšējā spēle vietējā čempionātā, kur vienība savā grozā no “Oldenburg” ielaida 100 punktus. Domāju, ka komandai ir problēmas ar aizsardzību un šādā blīvā grafikā tik ātri tās netiks sakārtotas. Pat, ja “Bayern” uzlabo sniegumu aizsardzībā, tik un tā domāju, ka vismaz 80 punktus labu ritmu uzņēmušais “Žalgiris” iemetīs.

Žalgiris punktu skaits (iesk. pagarinājumu): virs 79.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza, eksperts, likme.tv
Sporta reportiere
TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,92