Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

ULEB Eirolīga: “Valencia” pret Šveda šovu

Valensija, 22:00 @ 23.12.2020

Šodien mana izvēlē ir uz Eirolīgas spēli starp “Valencia” un Maskavas apgabala “Khimki” komandu. Valensijas komanda šajā sezonā ir labi nokomplektējusi sastāvu, saglabājusi līderus, tajā skaitā Bojans Dubļeviču. Klāt nākuši tādi meistari kā Deriks Viljamss un Nikola Kaliničs.

Iepriekšējās desmit spēlēs komanda izcīnījuši septiņus panākumus. Uzskatu, ka “Valencia” šogad ir pa spēkam uzveikt visus pretiniekus. Savukārt “Khimki” šogad ir komanda bez rokraksta jeb viena spēlētāja šovs. Alekseja Šveda šovs. 13 spēlēs tikai divi panākumi un pēdējā vieta turnīra tabulā. Izbraukumā, arī skaitot VTB Vienotās līgas spēles, 12 spēlēs tikai divas uzvaras.

Mana prognoze ir Valensijas basketbolistu uzvara ar vismaz četriem vai vairāk punktiem.

Prognoze ir precīza

ULEB Eirolīga. "Valencia" - "Khimki": "Valencia" -4 (ieskaitot papildlaiku)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.73
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89