Bara, 20:00 @ 20.01.2021

Prognoze neprecīza!

Turpinām veiksmīgi iesākto nedēļu ar jau citu ULEB eirokausa spēli. “Top 16” otrās kārtas mačā tiksies Melnkalnes komanda “Mornar Bar” un Spānijas vienība “MoraBanc Andorra”.Nav noslēpums, ka melnkalnieši tuvākajā laikā vēlās klauvēt pie Eirolīgas durvīm. Komanda ir nokomplektēta ar ļoti labas klases spēlētājiem. “Baras” sastāvā atrodams tāds vīrs kā Aizeja Vaitheds, kuram ir NBA pieredze. Noteikti jāpiemin arī meistarīgie spēles veidotāji Džeikobs Pulens un Dereks Nīdhems, kā arī spēcīgie garie gala spēlētāji – bosnietis Nemanja Gordičs un melnkalnietis Nemanja Bjelica.

Andoras klubam šajā sezona ir problēmas ar traumām un lielāko daļu sezonas tas nevar spēlēt optimālajā sastāvā. Līdz ar to arī pieklibo sniegums laukumā, it īpaši izbraukuma mačos. Spānijas ACB līgā un eirokausos kopā 14 mačos vien četras uzvaras.

Mana prognoze šai spēlei ir handikaps -4 uz Melnkalnes “Mornar Bar”.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 71:74

Top Picks sporta prognožu spēle!

 

ULEB eirokauss, “Mornar Bar” - “MoraBanc Andorra”: handikaps -4 uz “Mornar Bar”
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.88
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
8
Precīzas
3
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
72
Precīzas
32
Zaudētas
40
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT