Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

UEFA Čempionu līgas uzvarētājs

Stambula @ 29.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ņemot vērā traumu biežumu un COVID-19 klātbūtni, tiešām ilgtermiņa prognozi veikt ir grūti. Tomēr uzskatu, ka iepriekšējās sezonas čempioni Minhenes “Bayern” uzskatāmi par favorītiem, neskatoties uz šobrīd mazliet nestabilo sniegumu. Uzskatu, ka komanda atgriezīsies uz uzvaru takas un sezonas izskaņā varētu atkal būt lieliskā formā. Komanda nav zaudējusi vadošos spēlētājus.

Tāpat nevar aizmirst par Jirgena Klopa trenēto “Liverpool” vienību, kura turnīrā uzvarēja pirms divām sezonām. Šobrīd komandas sastāvu un līdz ar to arī sniegumu ir pabojājuši savainojumi, tomēr uz sezonas beigām komandai vajadzētu atgriezties iepriekšējā veidolā, kas to padara par vienu no favorītiem.

Savu ilgtermiņa izvēli izdarītu uz abām komandām, izvēloties gan “Bayern”, gan “Liverpool” variantus, tādējādi sadalot riskus.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Čempionu līgas uzvarētājs: Minhenes "Bayern"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.70
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71