Stambula, 19:45 @ 12.01.2021

Prognoze precīza!

Šovakar mūsu acis atkal priecēs Eirolīgas basketbols. Šajā reizē apskatīsim Stambulas “Fenerbahce” un Artūra Kuruca pārstāvētās Vitorijas “Baskonia” spēli.

Pirmajā šīs sezonas savstarpējā mačā Melnkalnes speciālista Duško Ivanoviča vienība pārliecinoši savā laukumā pārspēja turkus, uzvarot ar 18 punktu starpību. Taču tā toreiz bija pavisam cita “Fenerbahce” komanda. Klubu vēl nebija papildinājis Marko Guduričs un nespēlēja Nando De Kolo. 

Vitorijas komandai ļoti viļņveidīgs sniegums izbraukuma mačos. Ir iekrātas uzvaras, taču ir arī zaudējumi un nestabila spēle. Stambulas vienībai ar Guduriču ierindā ir trīs uzvaras pēc kārtas un ar De Kolo un Jana Veselija palīdzību tie rāda pārliecinošu sniegumu, tādēļ uzskatu viņus par favorītiem. Mana prognoze: “Fenerbahce” handikaps -2,5”.

Prognoze precīza: “Fenerbahche” uzvara 96:76

Likme TV īpašais piedāvājums: Bezriska likme un “cashback” Eirolīgas spēlēm

Eirolīga, "Fenerbahce" pret "Baskonia": “Fenerbahce” handikaps -2,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.78
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT