40 EUR bezriska likme
Saņemt

Sorokina prognoze: “Dinamo” pret SKA divreiz neizšaus

Arēna Rīga, 12.12.20202

Prognoze daļēji zaudēta.
SKA uzvarēja spēli, bet ar 4:1 (3:0, 1:0, 0:1) un rezultatīvākais bija pirmais periods.

Jau atkal tiekamies ar Sanktpēterburgas SKA komandu, bet šoreiz tā būs daudz grūtāka un nopietnāka spēle par iepriekšējo (otrdien “Dinamo” pieveica SKA ar 4:3 pēcspeles metienos). SKA viegli uzsāka spēli, ātri izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru un tas viņu uzmanību iemidzināja – 2:0 jau pēc pirmās trešdaļas un likās, ka SKA spēli tur savos grožos. Tomēr beigu beigās mūsējie panāca izlīdzinājumu un “bullīšu” sērija teicams bija Lauris Dārziņš.

Turpinot par nākamo spēli pret SKA, domāju, ka tā būs daudz nopietnāka. SKA jau no pirmā perioda mēģinās uzspiest savu spēli, tomēr arī mūsējie būs tam gatavi. Interesantākā būs otrā trešdaļa, domāju, tā arī būs vārtiem bagātākā, tomēr, kopumā uzskatu, ka spēle nebūs pārāk rezultatīva. Gribētos jau teikt, ka uzvarēs mūsējie, bet uzskatu, ka uzvarēs SKA un ar minimālu rezultātu – 2:0. SKA komandai neparedzu daudz gūtos vārtus, jo līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā nav daudz SKA pārstāvju.

Sorokina prognozes:
SKA uzvara – koef. 1,30
Precīzs rezultāts: 0:2 – koef. 27,39
Rezultatīvākais periods: otrais. koef. 3,13

Sadarbībā ar Likme.tv totalizators “Synottip” piedāvā lielisku bonusu tieši uz “Dinamo” – SKA spēli: 5 EUR bezriska likme. Vairāk uzzini, spiežot ŠEIT.

Un tas nav viss. “Synottip” garantē augstākos koeficientus Latvijā uz šo maču. Seko līdzi!

Likme.tv īpašais bonuss: bezriska likme “Dinamo” – SKA spēlē [Noslēdzies]

"Dinamo" - SKA, precīzs rezultāts: 0:2
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 27.39
Prognozi piedāvā
Oļegs Sorokins, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas hokeja izlases aizsargs
Oļega Sorokina vārds komentārus neprasa. Visi atminās Sorokina slaveno pirueti, kuru viņš nekautrējās izmantot pret pasaules hokeja grandiem. Vairāk kā desmit gadus bijis stabila Latvijas hokeja izlases vērtība, spēlējis Latvijas hokeja flagmanī Rīgas "Dinamo" un daudzos ārzemju klubos. Erudīts un zinošs, raidījumu vadītājs un treneris.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes4
Precīzas1
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,72