Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Wizards” gūs vairāk nekā 118,5 punktus pret “Pacers”

Vašingtona, 2:30 @ 29.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Vašingtonas “Wizards” – Indiānas “Pacers” 117:127

Naktī uz sestdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) risināsies vairākas spēles un vienā no tām laukumā dosies Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, kas savā laukumā uzņems Indiānas “Pacers”.

Iepriekšējie rezultāti

“Wizards” sezonu sākusi visai veiksmīgi ar uzvaru un zaudējumu attiecību 3-1. Savukārt “Pacers” šī bilance ir 1-4. “Wizards” pirms sezonas netika uzskatīta par reālu apdraudējumu spēcīgākajām Austrumu konferences komandām, taču šobrīd Porziņģa pārstāvētais klubs atrodas augstajā ceturtajā pozīcijā konferencē.

“Pacers” tikmēr atrodas tur, kur šai komandai varēja prognozēt vietu pirms sezonas – ārpus TOP 10 Austrumos, attiecīgi, pagaidām 12. pozīcijā starp 15 klubiem. Vienīgā uzvara līdz šim piecās spēlēs izcīnīta pret citu Austrumu pastarīti Detroitas “Pistons”.

Koeficienti un tendences

Pēdējās piecās abu vienību savstarpējās spēlēs Vašingtonā 100% panākumus guvusi mājiniece “Wizards”. Jāatzīmē, ka abas komandas šosezon vienreiz jau tikās sezonas atklāšanas mačā, un pārāka Indianā ar 114:107 bija Vašingtonas vienība. Koeficients uz “Wizards” uzvaru gaidāmajā spēlē 1.50.

Tāpat “Wizards” pēdējās piecās mājas spēlēs pret “Pacers” allaž guvusi vismaz 132 punktus. Koeficients uz to, ka šajā mačā Vašingtona iemetīs virs 118,5 punktiem (ieskaitot papildlaiku) ir 2.13. Tāpat bukmeikeri ar koeficientu 1.78 novērtējuši iespēju, ka Porziņģis gūs vismaz 20 punktus, bet ar 2.85, ka latvietis tiks pie “double-double”.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Wizards" gūs vairāk nekā 118,5 punktus pret "Pacers"
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.13
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37