Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Wanderers” pret pastarīti “Sheffield United”

Vulverhemptona, 22:15 @ 17.04.2021

4 no 4!

Anglijas Premjerlīgas sestdienas pēdējā mačā Vulverhemptonas “Wanderers” savā laukumā spēlēs pret Šēfildas “United”, kas ar 31 spēlē izcīnītajiem 14 punktiem atrodas pēdējā vietā, kas vienlaicīgi nozīmē arī vietas zaudēšanu Premjerlīgā. “Wanderers” atrodas praktiski tabulas vidū – 38 punkti un 12. vieta.

“Wanderers” pēdējā spēlē pieveica “Fulham”, taču pirms tam sekoja piecu spēļu sērija, kuras laikā piedzīvoti trīs zaudējumi un divreiz nospēlēts neizšķirti. Ņemot vērā mazo punktu skaitu, ir skaidrs, ka “United” izceļas ar vienveidīgiem rezultātiem. Pēdējās četrās Premjerlīgas spēlēs tikai un vienīgi zaudējumi, bet 3. martā 1:0 uzvara pār “Aston Villa”, lai gan vairāk nekā 30 minūtes komanda bija mazākumā.

Par izteiktu šīs cīņas favorīti tiek uzskatīta “Wanderers”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 1,67. Tas, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēts ar koeficientu 3,60, savukārt Šēfildas komandas uzvaras koeficients ir 5,80.

Pēdējās 10 no 15 Premjerlīgas mājas spēlēm “Wanderers” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Koeficients uz notikumu, ka “Wanderers” gūs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,75.

“United” pēdējās sešās no astoņām Premjerlīgas spēlēm nav guvusi vārtus. Uz to, ka Šēfilda arī sestdienas vakarā neizcelsies ar precīzu sitienu, var uzlikt ar koeficientu 1,90.

Pirmie puslaiki pēdējās astoņās no 12 “Wanderers” spēlēm noslēgušies ar vienādu rezultātu. Vai tas notiks arī šajā reizē? Koeficients 2,06 šo uzskata par ļoti reālu iespēju.

Vulverhemptona nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās astoņās no deviņām Premjerlīgas spēlēm. Šī notikuma iestāšanās novērtēta ar koeficientu 1,83.

Rezultāts: “Wanderers” uzvara 1:0 (0:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: Šēfildas "United" negūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37