40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Villarreal” un “Arsenal” cīņa par finālu

Vilareāla, 22:00 @ 29.04.2021

3 no 3!

UEFA Eiropas līgā ceturtdien sāksies pusfināla spēles, un vienā no pāriem tiksies “Villarreal” un Londonas “Arsenal”. Ceturtdaļfinālā Spānijas komanda tika galā ar Zagrebas “Dinamo”, savukārt Anglijas pārstāvji pieveica Prāgas “Slavia”.

“Villarreal” laika posmā starp Eiropas līgas ceturtdaļfināla atbildes cīņu un pusfinālu aizvadījusi trīs spēles Spānijas čempionātā, bet izdevies uzvarēt tikai vienreiz. “Arsenal” laukumā devusies divreiz, bet rezultāti nebija labākie – neizšķirts pret “Fulham” un zaudējums “Everton”.

Pavisam neliela favorīta pirms gaidāmās spēles ir “Villarreal”, jo koeficients uz komandas uzvaru pēc 90 nospēlētām minūtēm ir 2,48. Otrs reālākais scenārijs ir “Arsenal” panākums (koeficients 2,90), bet nekur tālu nav arī neizšķirta iespēja – koeficients 3,30.

Pēdējās sešās no astoņām Eiropas līgas spēlēm ar “Arsenal” piedalīšanos abas komandas guvušas vārtus. Iespēja, ka šis notikums piepildīsies ceturtdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 1,75.

“Villarreal” guvusi vārtus 1. puslaikā pēdējās septiņās mājas spēlēs Eiropas līgā. Koeficients uz to, ka Spānijas komanda būs precīza mača pirmajās 45 minūtēs, ir 2,05.

“Arsenal” katrā no pēdējām 10 Eiropas līgas izbraukuma spēlēm (mači neitrālā laukumā netiek ņemti vērā) bijusi precīza 2. puslaikā. Uz to, ka Londonas klubs arī šīs spēles ietvaros gūs vārtus 2. puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,83.

Rezultāts: “Villarreal” uzvara 2:1 (2:0)

Eiropas līgas pusfināls: “Arsenal” centīsies reabilitēties par neveiksmīgo sezonu Anglijā

Prognoze: "Arsenal" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37