40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Valencia” pret “Real” nopelnīs virs 2,5 dzeltenajām kartītēm

Madride, 22:00 @ 02.02.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Valencia” zaudējumā ar 0:2 nopelnīja divas kartītes

Ceturtdien vakarā plkst. 22:00 risināsies Spānijas augstākās līgas pārceltā 17. kārtas spēle starp mājinieci Madrides “Real” un viesu lomā esošo “Valencia”.

 

Iepriekšējie rezultāti

“Real” ir uzvarējusi “Valencia” pēdējās četrās savstarpējās spēlēs pēc kārtas, savukārt “La Liga” kopvērtējumā Madrides klubs ieņem otro vietu, kamēr Valensija ir 14. pozīcijā. “Real” uzvarējusi trijās no pēdējām četrām spēlēm “La Liga”, bet “Valencia” ir viena uzvara pēdējos piecos mačos.

 

Koeficienti un tendences

Astoņās no pēdējām deviņām abu komandu savstarpējām “La Liga” spēlēm Madridē “Valencia” ir nopelnījusi vismaz trīs dzeltenās kartītes. Koeficients uz to, ka Valensijas futbolisti sakrās vairāk nekā 2,5 dzeltenos plāksterus pret “Real” ir 1.82.

Tāpat iespējams izdarīt apvienotu likmi uz to, ka “Real” uzvarēs pirmo puslaiku, uzvarēs otro puslaiku un mačā tiks gūti vairāk nekā 2,5 vārti (4.15). Madride ir mača favorīte, tāpēc var gaidīt, ka tieši mājinieki pirmie gūs vārtus un ka to izdarīs, piemēram, Karims Benzemā (3.25) vai Vinisiuss (5.60).

Tāpat iespējams izdarīt likmes uz to, ka “Real” izpildīs vairāk stūra sitienus (1.40), ka kopējais kartiņu skaits būs virs 4,50 (1.90), ka abas komandas gūs vārtus (1.83), kā arī, ka pirmajā puslaikā rezultātu atklās Madride (1.72).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Valencia" pret "Real" nopelnīs virs 2,5 dzeltenajām kartītēm
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.82
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37