Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Valencia” pret “Alaves”

Valensija, 23:15 @ 27.08.2021

0 no 3!

Spānijas futbola čempionātā piektdienas vakarā savā starpā tiksies “Valencia” un “Alaves” komandas. Aizvadītajos divos mačos Valensija pārspēja “Getafe” (1:0) un sadalīja punktus ar “Granada” (1:1), savukārt “Alaves” vispirms zaudēja Madrides “Real” (1:4), bet pēc tam arī “Mallorca” (0:1).

Vēsturiski labākas sekmes savstarpējās spēlēs bijušas “Valencia”, un bukmeikeri laukuma saimnieci uzskata par favorīti arī šajā mačā, piedāvājot koeficientu 1,85. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,60, bet koeficients uz “Alaves” panākumu ir 4,85.

Visās pēdējās desmit savstarpējās spēlēs komandas apmainījušās ar precīziem sitieniem vārtos. Koeficients uz šāda notikuma piepildīšanos piektdienas vakarā ir 2,05.

Pēdējās četrās no sešām “Alaves” izbraukuma spēlēm pirmajā puslaikā bijis neizšķirts. Bukmeikeri šo uzskatu par visai reālu scenāriju arī šajā reizē, izliekot koeficientu 2,05.

Rezultāts: “Valencia” uzvara 3:0

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37