Prognozes un trendi: “Valencia” pret “Alaves”

Valensija, 23:15 @ 27.08.2021

0 no 3!

Spānijas futbola čempionātā piektdienas vakarā savā starpā tiksies “Valencia” un “Alaves” komandas. Aizvadītajos divos mačos Valensija pārspēja “Getafe” (1:0) un sadalīja punktus ar “Granada” (1:1), savukārt “Alaves” vispirms zaudēja Madrides “Real” (1:4), bet pēc tam arī “Mallorca” (0:1).

Vēsturiski labākas sekmes savstarpējās spēlēs bijušas “Valencia”, un bukmeikeri laukuma saimnieci uzskata par favorīti arī šajā mačā, piedāvājot koeficientu 1,85. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,60, bet koeficients uz “Alaves” panākumu ir 4,85.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Visās pēdējās desmit savstarpējās spēlēs komandas apmainījušās ar precīziem sitieniem vārtos. Koeficients uz šāda notikuma piepildīšanos piektdienas vakarā ir 2,05.

Pēdējās četrās no sešām “Alaves” izbraukuma spēlēm pirmajā puslaikā bijis neizšķirts. Bukmeikeri šo uzskatu par visai reālu scenāriju arī šajā reizē, izliekot koeficientu 2,05.

Rezultāts: “Valencia” uzvara 3:0

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
15
Precīzas
8
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT