Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: vai “Liverpool” atspēlēsies pret “Real”?

Liverpūle, 22:00 @ 14.04.2021

1 no 2!

Trešdienas vakarā UEFA Čempionu līgas sezonu centīsies turpināt “Liverpool”, kas ceturtdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā uzņems Madrides “Real”. Liverpūli gan gaida grūts uzdevums, jo pirms nedēļas Madridē komanda piedzīvoja zaudējumu ar 1:3.

Starp Čempionu līgas ceturtdaļfināliem “Liverpool” Anglijas Premjerlīgā izcīnīja uzvaru pār “Aston Villa” (2:1), kamēr “Real” bija krietni spēcīgāks pretinieks “Barcelona” izskatā. Svarīgā cīņā par Spānijas titulu “Real” uzvarēja ar 2:1.

Bukmeikeri prognozē, ka mačs trešdienas vakarā noslēgsies ar “Liverpool” uzvaru – koeficients 1,96. “Real” iespējai piešķirts koeficients 3,55, savukārt iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 4,00.

Pēdējās piecās no sešām Čempionu līgas spēlēm “Liverpool” nav pratusi gūt vārtus 1. puslaikā. Uz to, ka Liverpūle arī šīs spēles pirmajā puslaikā paliks sausā, var uzlikt ar koeficientu 2,12.

Iepriekšējās sešās no astoņām “Liverpool” spēlēm Čempionu līgā komandas guvušas vismaz divus vārtus (over 1,5) noslēdzošajās 45 minūtēs. Koeficients uz šī notikuma piepildīšanos trešdien ir 1,73.

Rezultāts: 0:0

Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.73
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37