40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: vai “Chelsea” atkal pārspēs “Tottenham”?

Londona, 18:30 @ 23.01.2022

1 no 2!

Ja pirms nedēļas Anglijas Premjerlīgā nenotika Londonas derbijs starp “Arsenal” un “Tottenham”, tad svētdien norisināsies cits Londonas komandu duelis – “Chelsea” pret “Tottenham”. Turnīra tabulā “Chelsea” atrodas 3. vietā ar 44 punktiem 23 spēļu laikā, kamēr “Tottenham” aizvadījusi 19 spēles, ieguvusi 36 punktus un ieņem 5. pozīciju.

Ar pēdējo divu spēļu rezultātiem “Chelsea” noteikti nevar būt apmierināta. Šonedēļ komanda pirmā izvirzījās vadībā, bet beigās nācās sadalīt punktus ar “Brighton” (1:1), bet iepriekšējā kārtā zaudējums čempionei Mančestras “City” ar 0:1. “Tottenham” paveica kaut ko fantastisku trešdien – sākoties kompensācijas laikam, komanda atradās iedzinējos ar 1:2, bet divi Stīvena Bergveina vārti izrāva 3:2 uzvaru pret Lesteras “City”.

Pavisam nesen “Chelsea” un “Tottenham” tikās savā starpā, un tas notika Līgas kausa ietvaros. 2022. gada piektajā dienā “Chelsea” uzvarēja ar 2:0, ieliekot pamatus uzvarai pusfinālā, bet atbildes mačā “Chelsea” guva vēl vienus vārtus, kopumā triumfējot ar 3:0 un iekļūstot finālā.

Par salīdzinoši drošu favorīti bukmeikeri uzskata “Chelsea”, izliekot koeficientu 1,70 uz komandas panākumu. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 4,10, kamēr uz “Tottenham” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 5,40.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā “Chelsea” guvusi vismaz divus vārtus. Koeficients, ka “Chelsea” arī svētdien būs precīza vismaz divreiz, ir 1,75.

Pēdējos septiņos no deviņiem savstarpējiem mačiem, kas aizvadīti “Chelsea” laukumā, komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 1,91.

Rezultāts: “Chelsea” uzvara 2:0 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Chelsea" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37