Prognozes un trendi: Vācijas Bundeslīgas pastarīšu duelis

Gelzenkirhene, 21:30 @ 05.03.2021

0 no 2!

Piektdiena solās būt klusāka Eiropas futbolā pirms jaudīgās nedēļas nogales, taču interesanti mači ir sagaidāmi tik un tā. Vācijas Bundeslīgā piektdienas vakarā gaidāms viens duelis, kas būs starp “Schalke 04” un “FSV Mainz 05”.

Komandas turnīra tabulā šobrīd ieņem pēdējās divas pozīcijas (“Schalke” – 18., “Mainz” – 17.) kas nozīmē automātisku nokrišanu uz 2. Bundeslīgu, tiesa, labākā situācijā atrodas “Mainz”, kuru no 15. vietas šķir tikai viens punkts. Tieši viesu komanda “Mainz” tiek uzskatīta par favorīti, un koeficients uz komandas uzvaru ir 2.11, “Schalke” uzvara novērtēta ar koeficientu 3.40, savukārt neizšķirta iespējamībai ir piešķirts koeficients 3.55.

Runājot par trendiem, tad pēdējās septiņās no astoņām “Schalke” Bundeslīgas mājas spēlēm ir gūti vismaz divi vārti 2. puslaikā. Likmei “2. puslaiks vairāk 1,5” koeficients ir 2.07.

Pēdējās piecās “Schalke” mājas spēlēs ir gūti vismaz divi vārti, tāpat pēdējās astoņās no 11 “Mainz” izbraukuma mačiem Bundeslīgā vismaz divreiz ir mainīts spēles rezultāts. Iespēja, ka spēlē tiks gūti vairāk par 2,5 vārtiem, tiek novērtēta ar koeficientu 1.92.

Rezultāts: 0:0

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: Over 2,5 vārti
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT