40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: uz rezultatīvu futbolu necerēt

Elče, 19:30 @ 10.04.2022

0 no 2!

Svētdienas vakarā Spānijas futbola čempionātā norisināsies spēle starp “Elche” un “Real Sociedad”. Laukuma saimniece “Elche” 30 spēļu laikā tikusi pie 32 punktiem un apsteidz izkrišanas zonu par sešiem punktiem, kamēr “Real Sociedad” cīnās par Eirokausiem, pašlaik atrodoties sestajā vietā ar 51 punktu.

Pēdējo piecu spēļu laikā “Elche” piedzīvojusi četras neveiksmes, vienīgo panākumu gūstot pret “Granada”. Paņemot tādu pašu spēļu nogriezni, “Real Sociedad” kontā ir trīs uzvaras, neizšķirts un zaudējums.

Ar koeficientu 2,08 bukmeikeri par favorīti uzskata “Real Sociedad”. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,50, kamēr “Elche” panākuma koeficients ir 3,85.

Pēdējās astoņās no desmit “Real Sociedad” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka svētdienas vakarā vismaz viena komanda paliks sausā, ir 1,83.

“Real Sociedad” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās septiņās no astoņām izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā. Koeficients, ka viesiem būs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,65.

Rezultāts: “Real Sociedad” uzvara 2:1 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus - nē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37