Prognozes un trendi: Turīnas derbijs Itālijas A sērijā

Turīna, 19:00 @ 03.04.2021

2 no 3!

Sestdienas vakarā Itālijas A sērijā norisināsies Turīnas derbijs – “Torino”, kas ar 23 punktiem ieņem 17. vietu un tikai par punktu ir priekšā 18. vietai, kas nozīmētu izkrišanu, centīsies pārspēt “Juventus”, kurai domas ir par titula nosargāšanu, pagaidām atrodoties 3. vietā un no līderes “Inter” atpaliekot par 10 punktiem.

Marta mēnesis “Torino” komandai nebija ļoti sekmīgs, jo trijās no četrām spēlēm tika piedzīvoti zaudējumi. Pretējas sekmes bija “Juventus”, kas trijās no četrām spēlēm bija pārāka, tiesa, noslēdza sezonu UEFA Čempionu līgā, astotdaļfinālā piekāpjoties “Porto”.

Nav daudz jautājumu par to, kura komanda tiek uzskatīta par favorīti šajā mačā. Uz “Juventus” panākumu pēc nospēlētām 90 minūtēm ir koeficients 1,52, neizšķirts novērtēts ar koeficienta 4,50 varbūtību, bet “Torino” uzvarai piešķirts koeficients 5,80.

Interesanti, ka “Torino” savstarpējās spēlēs ar “Juventus” nav zaudējusi pirmo puslaiku pēdējās četrās reizēs no piecām. Koeficients 1,75 ziņo, ka komandai ir labas izredzes nezaudēt arī šī mača pirmās 45 minūtes.

Pēdējās septiņās no deviņām “Torino” mājas spēlēm abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka Turīnas derbijā abas komandas būs precīzas, var uzlikt ar koeficientu 1,75.

Ja pirmie puslaiki vairāk vai mazāk paiet “Torino” zīmē, tad otrie puslaiki pieder “Juventus”, kas uzvarējusi spēles noslēdzošās 45 minūtes pēdējās četrās no piecām tikšanās reizēm. Vai tas notiks arī sestdien? Scenārijs šķiet visai reāls – koeficients 1,75.

Rezultāts: neizšķirts 2:2 (1:1)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Juventus" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT