40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Tottenham” tuvu labāko trijniekam

Londona, 21:45 @ 09.02.2022

2 no 3!

Viena no četrām Anglijas Premjerlīgas cīņām trešdienas vakarā būs starp “Tottenham Hotspur” un “Southamtpon”. Laukuma saimniece ir tikai viena no četrām komandām turnīrā, kas aizvadījusi 20 vai mazāk spēles, kamēr lielai daļai konkurentu ir vismaz 22 spēles, tāpēc Totenhema ar labām izredzēm raugās TOP3 virzienā, jo starpība līdz “Chelsea” ir 11 punkti, bet komanda aizvadījusi par četriem mačiem mazāk.

Pagājušajā nedēļā “Hotspur” pārvarēja “FA Kausa” ceturto kārtu, bet pirms tam Londonas derbijā tika zaudēts iepriekšminētajai “Chelsea”. Arī “Southamtpon” spēlēs nākamajā “FA Kausa” kārtā, turklāt pēdējā Premjerlīgas mačā sagādāts zināms pārsteigums, spēlējot 1:1 savā laukumā ar Mančestras “City”.

Bukmeikeri ar koeficientu 1,62 par spēles favorīti novērtējuši “Tottenham”. Iespēja, ka katra no komandām tiks pie punkta, novērtēta ar koeficientu 4,35, savukārt uz “Southampton” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 5,75.

Pēdējās desmit no 12 savstarpējām spēlēm Premjerlīgā pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka šāds scenārijs piepildīsies arī šajā mačā, ir 1,81.

Visās iepriekšējās sešās savstarpējās spēlēs “Tottenham” laukumā mājiniece guvusi vismaz divus vārtus. “Hotspur” vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,61.

Harijs Keins pret “Southampton” spēlējis 13 reizes Premjerlīgā, guvis 11 vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Uz to, ka Keins izdarīs precīzu sitienu trešdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,95.

Rezultāts: “Southampton” uzvara 3:2, pirmie vārti gūti 18. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: Harijs Keins gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37