Londona, 21:15 @ 07.03.2021

1 no 3!

Mazais Londonas derbijs Anglijas Premjerlīgas ietvaros norisināsies svētdienas vakarā, jo 8. vietā esošā Totenhemas “Hotspur” savā laukumā uzņems citu galvaspilsētas komandu “Crystal Palace”, kas turnīra tabulā atrodas par piecām pozīcijām zemāk jeb 13. vietā.

Februāra vidū “Hotspur” piedzīvoja zaudējumus divās nedēļas nogalēs pēc kārtas, taču tagad komanda ir atpakaļ uz uzvaru takas, jo izcīnītas divas uzvaras pēc kārtas. Interesanta situācija ir ar “Crystal Palace” – vienības rēķinā divi neizšķirti pēc kārtas, taču viens bija pret lejasgala komandu “Fulham”, kamēr nākamajā spēlē punkti tika dalīti ar “Manchester United”.

Par spēles favorīti bukmeikeri uzskata Totenhemu, piešķirot koeficientu 1,50. Tas, ka komandas pēc mača saņems katra pa punktam jeb būs neizšķirts, novērtēts ar koeficientu 4,50, kamēr uz “Crystal” uzvaru ir koeficients 6,90.

Savstarpējās spēlēs komandas nav demonstrējušas to rezultatīvāko futbolu – pēdējie astoņi no deviņiem mačiem noslēgušies ar mazāk kā diviem vārtiem. Koeficients 1,94 ir uz to, ka arī svētdienas vakarā komandas kopā negūs vairāk par diviem vārtiem.

Mazrezultatīvajos dueļos krietni retāk vārtus gūst “Crystal Palace”, jo komanda pēdējās septiņās Premjerlīgas spēlēs “Hotspur” laukumā nav spējusi būt precīza. Notikumam, ka arī šajā mačā “Crystal Palace” paliks sausā, ir koeficients 2,07.

“Hotspur” krietni labāk spēlē 2. puslaikos, jo astoņās no pēdējām 11 Premjerlīgas spēlēm pret “Crystal Palace” Totenhema bijusi pārāka otrajās 45 minūtēs. Uz to, ka “Hotspur” uzvarēs 2. puslaiku, ir koeficients 1,84.

Spēles rezultāts: “Hotspur” uzvara 4:1 (1:1)

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Hotspur" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.84
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT