40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Torino” pret “Sassuolo”

Turīna, 16:00 @ 17.03.2021

3 no 3!

Itālijas A sērijā trešdien netipiski agrā laikā savstarpējo spēli aizvadīs “Torino” un “Sassuolo”. Turīnas komanda šobrīd cīnās par palikšanu augstākajā līgā, jo ar 20 punktiem ieņem 18. vietu, kas šobrīd nozīmētu izkrišanu, tomēr komanda aizvadījusi par divām spēlēm mazāk nekā tuvākās konkurentes. “Sassuolo” atrodas turnīra tabulas vidusdaļā – 39 punkti un 8. vieta, turklāt līdz Eirokausu zonai komandu šķir 11 punkti.

Ņemot vērā zemo vietu, noprotams, ka “Torino” sezona nav bijusi medū mērcēta. Pēdējā A sērijas mačā komanda labi pretojās “Inter” (1:2), pirms tam tika zaudēts “Crotone”, bet februāra priekšpēdējā nogalē izdevās pārspēt “Cagliari”. Periodā starp 16. janvāri un 13. februāri Turīna aizvadīja piecus neizšķirtus.

“Sassuolo” sekmes bijušas dažādas, ko apliecina tas, ka pēdējos sešos mačos komandai ir divas uzvaras, divi neizšķirti un divi zaudējumi. Interesanti, ka pret “Cagliari”, ko “Torino” izdevās pārspēt, komanda nospēlēja 1:1.

Lai gan savā starpā tiekas 18. un 8. vieta, bukmeikeri par nelielu favorīti šajā mačā uzskata tieši “Torino”, piedāvājot koeficientu 2,48. Iespēja, ka “Sassuolo” dosies mājās kā uzvarētāja, novērtēta ar koeficientu 2,85, bet neizšķirta varbūtībai ir koeficients 3,35.

Visai rezultatīvas tikšanās reizes bijušas tieši Turīnas laukumā, jo komandas pēdējās piecās spēlēs guvušas vismaz trīs vārtus. Uz to, ka arī trešdien komandas kopā gūs vismaz trīs vārtus (over 2,5), var uzlikt ar koeficientu 1,77.

Liels nopelns rezultativitātei ir tieši “Torino” komandai, jo tā pēdējās četrās savstarpējās spēlēs savā laukumā guvusi vismaz divus vārtus. Tas, ka Turīna būs precīza vismaz divreiz (over 1,5) arī šajā reizē, novērtēts ar koeficientu 2,16.

Īpaši rezultatīvi bijuši 2. puslaiki “Sassuolo” viesošanās reizēs pie “Torino”, jo pēdējos piecos dueļos pēc pārtraukuma gūti vismaz divi vārti. Vai tas būs arī trešdien? Koeficients 1,95 šo iespēju uzskata par visai reālu.

Rezultāts: “Torino” uzvara 3:2 (0:2)

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Standings provided by Sofascore
Prognoze: 2. puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37