40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: TOP6 duelis

Sansebastjana, 22:00 @ 15.04.2022

0 no 3!

Piektdienas vakarā Spānijas futbola čempionātā savstarpējo spēli aizvadīs “Real Sociedad” un “Real Betis”. Augstāk turnīra tabulā atrodas “Betis”, kas ar 56 punktiem ieņem piekto vietu, savukārt “Sociedad” kontā ir par diviem punktiem mazāk, kas nozīmē sesto pozīciju.

Kopš februāra beigām “Real Sociedad” spēlē labi, jo septiņu maču laikā uzvarējusi piecreiz, vienreiz zaudējusi, bet vēl vienu reizi spēlējusi neizšķirti. “Real Betis” pēdējos piecos mačos trīsreiz uzvarējusi, divreiz aizvadījusi neizšķirtus, taču 1:1 pret “Eintracht” neļāva iekļūt UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālā.

Bukmeikeru vērtējumā spēles favorīte ir “Real Sociedad” – koeficients 2,15. “Real Betis” panākuma koeficients ir 3,55, kamēr neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,60.

Pēdējās četrās savstarpējās spēlēs “Real Sociedad” laukumā kopumā gūti vismaz trīs vārti. Koeficients, ka spēlē būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,96.

“Real Sociedad” pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm, kas norisinājušās savā laukumā, guvusi vārtus pirmajā puslaikā. Uz to, ka mājiniece būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 1,95.

“Real Sociedad” uzvarējusi otro puslaiku pēdējās četrās mājas spēlēs “La Liga”. Mājinieku panākums otrajā spēles daļā novērtēts ar koeficientu 2,45.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: kopā vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.96
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37