40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: titula cerību saglabāšana

Turīna, 21:45 @ 03.04.2022

2 no 3!

Nedēļas izskaņā futbola draugu skatieni būs vērsti Itālijas A sērijas virzienā, jo mūs sagaida intriģējošs duelis – Turīnas “Juventus” pret Milānas “Inter”. 30 spēļu laikā “Juventus” ar iegūtajiem 59 ieņem 4. vietu turnīra tabulā, kamēr pašreizējā čempione “Inter”, aizvadot par spēli mazāk, sakrājusi 60 punktus. Līdz līderei “Milan” komandas šķir seši punkti, tāpēc punktu zaudēšana nav pieļaujama.

Itālijas A sērijā “Juventus” uzņēmusi labu kursu, jo izcīnījuši četras uzvaras pēc kārtas. Pa vidu gan bija zaudējums UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā pret “Villarreal”, taču tagad pilnībā var nodoties A sērijai. Neveiksmi Čempionu līgā piedzīvoja arī “Inter”, tomēr ar labiem rezultātiem A sērijā čempione nevar lepoties, jo sešu spēļu laikā tikai viena uzvara, kā arī viena neveiksme un četri neizšķirti.

Bukmeikeri abu komandu izredzes novērtējušas līdzvērtīgi. Koeficients uz “Inter” uzvaru ir 2,60, “Juventus” triumfa koeficients ir 2,85, savukārt uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,45.

“Inter” nav guvusi vairāk kā vienus vārtus pēdējās septiņās no astoņām spēlēm pret “Juventus” pretinieku laukumā A sērijā. Milānai mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,60.

Pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm A sērijas ietvaros “Juventus” laukumā komandas kopā nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Koeficients, ka svētdienas vakarā būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 1,83.

“Juventus” uzvarējusi pēdējās deviņās no 12 savstarpējām spēlēm A sērijā. Turīnas komandas uzvaras koeficients ir 2,85.

Rezultāts: “Inter” uzvara 1:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: kopā mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37