Prognozes un trendi: tabulas kaimiņu duelis

Boloņa, 22:00 @ 21.02.2022

0 no 2!

Itālijas A sērijas 26. kārta noslēgsies Boloņā, kur vietējā “Bologna” tiksies ar “Spezia”. Komandas atrodas blakus turnīra tabulā, ieņemot attiecīgi 13. un 14. vietu. Iepriekšējā gada noslēgumā “Bologna” uzvarēja, bet kopš tā laika piedzīvotas četras neveiksmes un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Pēdējā mačā “Spezia” zaudēja, bet pirms tam četros dueļos bija trīs uzvaras un viens neizšķirts. Pirmā komandu savstarpējā spēle norisinājās novembra beigās, kad uzvaru ar 1:0 izcīnīja “Bologna”.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Ar koeficientu 1,84 bukmeikeri paredz, ka pie uzvaras tiks “Bologna”. Iespēja, ka katra no komandām izcīnīs pa punktam, novērtēta ar koeficientu 3,75, bet “Spezia” panākuma koeficients ir 4,50.

Ne vairāk kā divi vārti gūti pēdējās sešās no septiņām “Bologna” mājas spēlēm Itālijas A sērijā. Koeficients, ka mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 1,98.

Vismaz viena komanda neguva vārtus “Bologna” pēdējās sešās no septiņām mājas spēlēm čempionātā. Uz to, ka vismaz viena komanda paliks sausā, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Rezultāts: “Bologna” uzvara 2:1

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT