5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: tabulas kaimiņu duelis

Boloņa, 22:00 @ 21.02.2022

0 no 2!

Itālijas A sērijas 26. kārta noslēgsies Boloņā, kur vietējā “Bologna” tiksies ar “Spezia”. Komandas atrodas blakus turnīra tabulā, ieņemot attiecīgi 13. un 14. vietu. Iepriekšējā gada noslēgumā “Bologna” uzvarēja, bet kopš tā laika piedzīvotas četras neveiksmes un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Pēdējā mačā “Spezia” zaudēja, bet pirms tam četros dueļos bija trīs uzvaras un viens neizšķirts. Pirmā komandu savstarpējā spēle norisinājās novembra beigās, kad uzvaru ar 1:0 izcīnīja “Bologna”.

Ar koeficientu 1,84 bukmeikeri paredz, ka pie uzvaras tiks “Bologna”. Iespēja, ka katra no komandām izcīnīs pa punktam, novērtēta ar koeficientu 3,75, bet “Spezia” panākuma koeficients ir 4,50.

Ne vairāk kā divi vārti gūti pēdējās sešās no septiņām “Bologna” mājas spēlēm Itālijas A sērijā. Koeficients, ka mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 1,98.

Vismaz viena komanda neguva vārtus “Bologna” pēdējās sešās no septiņām mājas spēlēm čempionātā. Uz to, ka vismaz viena komanda paliks sausā, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Rezultāts: “Bologna” uzvara 2:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu