40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: tabulā blakus esošo klubu cīņa

Vulverhemptona, 21:45 @ 10.02.2022

2 no 3!

Anglijas Premjerlīgā ceturtdienas vakarā gaidāma saistoša cīņa starp Vulverhemptonas “Wanderers” un Londonas “Arsenal”, jo komandas turnīra tabulā atrodas blakus – attiecīgi astotajā un septītajā vietā. Pagājušajā nedēļā “Wanderers” piedzīvoja zaudējumu FA Kausā pret “Norwich City”, bet pirms tam sešos mačos “Wanderers” bija piecas uzvaras.

“Arsenal” vairāk nekā divas nedēļas nav devusies laukumā, un pēdējā Premjerlīgas spēlē dalīja punktus ar “Burnley”. Kopumā šis gads Londonas komandai nav sekmīgs, jo nav izcīnīta neviena uzvara, piedzīvojot trīs neveiksmes un divreiz spēlējot neizšķirti.

Bukmeikeru vērtējumā spēles favorīte ir “Arsenal”, piedāvājot koeficientu 2,22 uz Londonas komandas panākumu. Koeficients, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, ir 3,30, savukārt “Wanderers” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,70.

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka komandas būs precīzas ceturtdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Pēdējās astoņās no desmit savstarpējām spēlēm pirmie vārti gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka pirmo 30 minūšu laikā tiks atklāts rezultāts, ir 2,17.

Pirmais puslaiks noslēdzies ar kādas komandas uzvaru pēdējās astoņās no desmit savstarpējām spēlēm Premjerlīgā. Iespēja, ka “Wanderers” vai “Arsenal” atradīsies vadībā pēc pirmā puslaika, novērtēta ar koeficientu 1,77.

Rezultāts: “Arsenal” uzvara 1:0 (1:0), vienīgos vārtus gūstot 25. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37