Prognozes un trendi: “Spezia” ar cerībām turpināt labo sēriju

Spēcija, 21:45 @ 14.02.2022

1 no 2!

Vienīgajā Itālijas A sērijas pirmdienas spēlē “Spezia” tiksies ar “Fiorentina”. Laukuma saimniece atrodas tikai 15. vietā, taču pēdējās četrās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, pieveicot arī “Milan”, bet vienreiz spēlēts neizšķirti. Aktīvi vēl par Eirokausiem cīnās “Fiorentina”, kas no kārotās sestās vietas atpaliek par sešiem punktiem, taču ir divi spēļu rezerve.

Pagājušajā nedēļā “Fiorentina”, spēlējot mazākumā, kompensācijas laikā izrāva vietu Itālijas kausa pusfinālā. Pirms tam A sērijā sekmes gan bijušas dažādas – zaudējums, neizšķirts un uzvara.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Ar koeficientu 1,95 bukmeikeri novērtējuši “Fiorentina” iespēju izcīnīt uzvaru. Uz to, ka komandas cīnīsies neizšķirti, var uzlikt ar koeficientu 3,75, bet “Spezia” panākuma koeficients ir 4,00.

“Fiorentina” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās astoņās no deviņām Itālijas A sērijas spēlēm izbraukumā. Koeficients, ka “Fiorentina” gūs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,92.

Pēdējās 10 no 15 “Fiorentina” spēlēm abas komandas guvušas vārtus. Iespēja, ka katra no komandām būs precīza vismaz vienreiz pirmdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 1,70.

Rezultāts: “Fiorentina” uzvara 2:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT