40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Spezia” ar cerībām turpināt labo sēriju

Spēcija, 21:45 @ 14.02.2022

1 no 2!

Vienīgajā Itālijas A sērijas pirmdienas spēlē “Spezia” tiksies ar “Fiorentina”. Laukuma saimniece atrodas tikai 15. vietā, taču pēdējās četrās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, pieveicot arī “Milan”, bet vienreiz spēlēts neizšķirti. Aktīvi vēl par Eirokausiem cīnās “Fiorentina”, kas no kārotās sestās vietas atpaliek par sešiem punktiem, taču ir divi spēļu rezerve.

Pagājušajā nedēļā “Fiorentina”, spēlējot mazākumā, kompensācijas laikā izrāva vietu Itālijas kausa pusfinālā. Pirms tam A sērijā sekmes gan bijušas dažādas – zaudējums, neizšķirts un uzvara.

Ar koeficientu 1,95 bukmeikeri novērtējuši “Fiorentina” iespēju izcīnīt uzvaru. Uz to, ka komandas cīnīsies neizšķirti, var uzlikt ar koeficientu 3,75, bet “Spezia” panākuma koeficients ir 4,00.

“Fiorentina” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās astoņās no deviņām Itālijas A sērijas spēlēm izbraukumā. Koeficients, ka “Fiorentina” gūs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,92.

Pēdējās 10 no 15 “Fiorentina” spēlēm abas komandas guvušas vārtus. Iespēja, ka katra no komandām būs precīza vismaz vienreiz pirmdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 1,70.

Rezultāts: “Fiorentina” uzvara 2:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37