5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Spezia” ar cerībām turpināt labo sēriju

Spēcija, 21:45 @ 14.02.2022

1 no 2!

Vienīgajā Itālijas A sērijas pirmdienas spēlē “Spezia” tiksies ar “Fiorentina”. Laukuma saimniece atrodas tikai 15. vietā, taču pēdējās četrās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, pieveicot arī “Milan”, bet vienreiz spēlēts neizšķirti. Aktīvi vēl par Eirokausiem cīnās “Fiorentina”, kas no kārotās sestās vietas atpaliek par sešiem punktiem, taču ir divi spēļu rezerve.

Pagājušajā nedēļā “Fiorentina”, spēlējot mazākumā, kompensācijas laikā izrāva vietu Itālijas kausa pusfinālā. Pirms tam A sērijā sekmes gan bijušas dažādas – zaudējums, neizšķirts un uzvara.

Ar koeficientu 1,95 bukmeikeri novērtējuši “Fiorentina” iespēju izcīnīt uzvaru. Uz to, ka komandas cīnīsies neizšķirti, var uzlikt ar koeficientu 3,75, bet “Spezia” panākuma koeficients ir 4,00.

“Fiorentina” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās astoņās no deviņām Itālijas A sērijas spēlēm izbraukumā. Koeficients, ka “Fiorentina” gūs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,92.

Pēdējās 10 no 15 “Fiorentina” spēlēm abas komandas guvušas vārtus. Iespēja, ka katra no komandām būs precīza vismaz vienreiz pirmdienas vakarā, novērtēta ar koeficientu 1,70.

Rezultāts: “Fiorentina” uzvara 2:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu