40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Southampton” uzņem “Crystal Palace”

Sauthemptona, 22:15 @ 11.05.2021

2 no 3!

Anglijas Premjerlīgā otrdienas vakarā uzvarētāju savstarpējā spēlē centīsies noskaidrot “Southampton” un “Crystal Palace”. Ar 34 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem laukuma saimniece “Southampton” atrodas 16. vietā, taču par vietas saglabāšanu var justies ļoti droši, bet “Crystal Palace” izcīnījusi par četriem punktiem vairāk, tādējādi ieņemot 13. vietu.

Nedēļas nogalē “Southampton” zaudēja “Liverpool”, bet kopumā pēdējās četrās spēlēs trīsreiz zaudēts, bet vienreiz izcīnīts punkts. Sestdien “Crystal Palace” izcīnīja uzvaru pār Šēfildas “United” (2:0), kas ļāva tikt pie pirmās uzvaras kopš 13. marta jeb starp abiem šiem mačiem komanda trīs reizes atzina pretinieka pārākumu, bet vienreiz sadalīja punktus.

Par galveno favorīti uz trim punktiem bukmeikeri uzskata “Southampton” – koeficients 2,08. “Crystal Palace” iespēja izcīnīt uzvaru novērtēta ar koeficientu 3,50, savukārt neizšķirta varbūtībai piešķirts koeficients 3,70.

Pēdējās piecās tikšanās reizēs komandas nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Uz to, ka šajā mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,86.

Piecās no septiņām savstarpējām spēlēm, kas risinājušās “Southampton” laukumā, mājinieki bijuši pārāki 2. puslaikā. Koeficients, ka arī šajā mačā “Southampton” uzvarēs otras 45 minūtes, ir 2,40.

Tāpat pēdējās sešās no astoņām tikšanās reizēm “Southampton” laukumā komandas pēc pārtraukuma guvušas vismaz divus vārtus. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,15.

Rezultāts: “Southampton” uzvara 3:2 (1:1)

Eiropas spēcīgākās futbola līgas: turpinās cīņa par Eirokausiem, medaļām un vietas saglabāšanu

Standings provided by Sofascore
Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37