Sauthemptona, 22:15 @ 11.05.2021

2 no 3!

Anglijas Premjerlīgā otrdienas vakarā uzvarētāju savstarpējā spēlē centīsies noskaidrot “Southampton” un “Crystal Palace”. Ar 34 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem laukuma saimniece “Southampton” atrodas 16. vietā, taču par vietas saglabāšanu var justies ļoti droši, bet “Crystal Palace” izcīnījusi par četriem punktiem vairāk, tādējādi ieņemot 13. vietu.

Nedēļas nogalē “Southampton” zaudēja “Liverpool”, bet kopumā pēdējās četrās spēlēs trīsreiz zaudēts, bet vienreiz izcīnīts punkts. Sestdien “Crystal Palace” izcīnīja uzvaru pār Šēfildas “United” (2:0), kas ļāva tikt pie pirmās uzvaras kopš 13. marta jeb starp abiem šiem mačiem komanda trīs reizes atzina pretinieka pārākumu, bet vienreiz sadalīja punktus.

Par galveno favorīti uz trim punktiem bukmeikeri uzskata “Southampton” – koeficients 2,08. “Crystal Palace” iespēja izcīnīt uzvaru novērtēta ar koeficientu 3,50, savukārt neizšķirta varbūtībai piešķirts koeficients 3,70.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Pēdējās piecās tikšanās reizēs komandas nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Uz to, ka šajā mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,86.

Piecās no septiņām savstarpējām spēlēm, kas risinājušās “Southampton” laukumā, mājinieki bijuši pārāki 2. puslaikā. Koeficients, ka arī šajā mačā “Southampton” uzvarēs otras 45 minūtes, ir 2,40.

Tāpat pēdējās sešās no astoņām tikšanās reizēm “Southampton” laukumā komandas pēc pārtraukuma guvušas vismaz divus vārtus. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,15.

Rezultāts: “Southampton” uzvara 3:2 (1:1)

Eiropas spēcīgākās futbola līgas: turpinās cīņa par Eirokausiem, medaļām un vietas saglabāšanu

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.86
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT