40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Skotijas un Čehijas smagsvaru tikšanās

Glāzgova, 22:00 @ 18.03.2021

0 no 2!

Viens no interesantākajiem UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla atbildes mačiem solās būt Glāzgovā, kur vietējais “Rangers” uzņems Prāgas “Slavia”. Pēc pirmajām 90 minūtēm rezultāts ir 1:1, līdz ar to skaidrs ir tas, ka šajā duelī nekas nav skaidrs.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Rangers” varēja atpūsties, jo spēle Skotijas čempionātā nebija ieplānota, tomēr par vietējo turnīru komanda var arī vairs nesatraukties, jo jau priekšlaicīgi Glāzgova garantējusi titulu, kas būs pirmais desmit gadu laikā.

Svētdien “Slavia” Čehijas čempionātā uzvarēja ar 3:0 un vēl vairāk nostiprinājās 1. vietā – otra Prāgas komanda “Sparta” atpaliek par 14 punktiem, tiesa, ir divu spēļu rezerve.

Ceturtdienas vakarā par favorīti tiek uzskatīta “Rangers” komanda, bukmeikeriem piedāvājot koeficientu 2,32. Uz “Slavia” uzvaru izlikts koeficients 3,15, kamēr neizšķirta iespējamība novērtēta ar koeficientu 3,30.

Lai kvalificētos tālāk, “Rangers” pietiek neielaist vārtus, taču pašas gūtie vārti dotu papildu drošību. Pēdējās 10 no 12 Eiropas līgas spēlēm Glāzgovas vienība guvusi vismaz divus vārtus. Tiek piedāvāts koeficients 2,32, ka arī šajā spēlē “Rangers” vismaz divas reizes raidīs bumbu vārtos (over 1,5).

“Rangers” mājas spēlēs vārtus bieži gūst arī pretinieki, un tas noticis pēdējās septiņās no astoņām Eiropas līgas spēlēm. Uz to, ka gan “Rangers”, gan “Slavia” gūs vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,77.

Rezultāts: “Slavia” uzvara 2:0 (1:0)

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.77
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37