Prognozes un trendi: sezonas noslēgums

Augsburga, 16:30 @ 14.05.2022

2 no 2!

Sestdienas pēcpusdienā noslēgsies Vācijas Bundeslīgas sezona. Turnīra tabulas lejasgala duelī tiksies “Augsburg” un “Furth”. Pirms šī mača ir skaidrs, ka nevienai no komandām īsti nekas nav jāapliecina, jo “Augsburg” vietu Bundeslīgā saglabās, kamēr jau ilgāku laiku bija zināms, ka “Furth” dosies līgu zemāk.

Iepriekšējās spēles

Pēdējo piecu spēļu rezultāti “Augsburg” nav bijuši tie labākie, jo komandai izdevies izcīnīt tikai vienu panākumu, kas bija pret “Bochum”. Ja paskatās no citas puses, tad bez šiem trim punktiem “Augsburg” vieta Bundeslīgā vēl būtu apdraudēta.

“Furth” pēdējā laikā cīnās tīri par godu, jo kopš 12. februāra nav izdevies tikt pie panākuma. Interesanti, ka kopš februāra beigām neizšķirti un zaudējumi bijuši pamīšus.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri ir visai pārliecināti, ka ar uzvaru sezonu pabeigs “Augsburg”, piedāvājot koeficientu 1,56. Uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 5,00, bet “Furth” panākuma koeficients ir 5,70.

“Furth” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Bundeslīgas spēlēm. Koeficients, ka viesi negūs vārtus noslēdzošajās 45 minūtēs, ir 1,85.

Pēdējās sešās no septiņām Bundeslīgas spēlēm izbraukumā “Furth” nav zaudējusi pirmajā puslaikā. Uz to, ka “Furth” pēc pirmā puslaika atradīsies vadībā vai būs neizšķirts, var uzlikt ar koeficientu 1,79.

Rezultāts: “Augsburg” uzvara 2:1 (1:1)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Furth" negūs vārtus 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT