5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: sezonas noslēgums

Augsburga, 16:30 @ 14.05.2022

2 no 2!

Sestdienas pēcpusdienā noslēgsies Vācijas Bundeslīgas sezona. Turnīra tabulas lejasgala duelī tiksies “Augsburg” un “Furth”. Pirms šī mača ir skaidrs, ka nevienai no komandām īsti nekas nav jāapliecina, jo “Augsburg” vietu Bundeslīgā saglabās, kamēr jau ilgāku laiku bija zināms, ka “Furth” dosies līgu zemāk.

Iepriekšējās spēles

Pēdējo piecu spēļu rezultāti “Augsburg” nav bijuši tie labākie, jo komandai izdevies izcīnīt tikai vienu panākumu, kas bija pret “Bochum”. Ja paskatās no citas puses, tad bez šiem trim punktiem “Augsburg” vieta Bundeslīgā vēl būtu apdraudēta.

“Furth” pēdējā laikā cīnās tīri par godu, jo kopš 12. februāra nav izdevies tikt pie panākuma. Interesanti, ka kopš februāra beigām neizšķirti un zaudējumi bijuši pamīšus.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri ir visai pārliecināti, ka ar uzvaru sezonu pabeigs “Augsburg”, piedāvājot koeficientu 1,56. Uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 5,00, bet “Furth” panākuma koeficients ir 5,70.

“Furth” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Bundeslīgas spēlēm. Koeficients, ka viesi negūs vārtus noslēdzošajās 45 minūtēs, ir 1,85.

Pēdējās sešās no septiņām Bundeslīgas spēlēm izbraukumā “Furth” nav zaudējusi pirmajā puslaikā. Uz to, ka “Furth” pēc pirmā puslaika atradīsies vadībā vai būs neizšķirts, var uzlikt ar koeficientu 1,79.

Rezultāts: “Augsburg” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Furth" negūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu