40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Sevilla” uzņems “Barcelona”

Sevilja, 22:30 @ 21.12.2021

2 no 3!

Spānijas futbola čempionātā otrdienas vakarā notiks 4. kārtas pārceltā spēle starp “Sevilla” un “Barcelona”. Laukuma saimniece ir galvenā konkurente Madrides “Real” cīņā par titulu, jo ar izcīnītajiem 37 punktiem atrodas 2. vietā, atpaliekot par sešiem punktiem, taču ir spēle rezervē. “Barcelona” no labāko sešinieka atpaliek par diviem punktiem, ar 27 punktiem ieņemot 7. vietu.

Nedēļas nogalē “Sevilla” tika galā ar pašreizējo čempioni Madrides “Atletico”, izcīnot panākumu ar 2:1. Seviljai padevies labs nogrieznis, jo pēdējās sešās spēlēs izcīnītas piecas uzvaras. Par “Barcelona” slikto sezonu daudz un dikti jau runāts, bet pēdējā “La Liga” mačā pārspēta “Elche”, turklāt pirms tam uzvarēt izdevās tikai 27. novembrī.

Par mača galveno favorīti bukmeikeri uzskata “Sevilla”, jo koeficients uz komandas panākumu ir 2,50. “Barcelona” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,00, savukārt uz to, ka būs neizšķirts, var uzlikt ar koeficientu 3,40.

Pēdējās septiņās no deviņām tikšanās reizēm “Sevilla” laukumā komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Koeficients, ka otrdienas vakarā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2,05.

Četros no pēdējiem sešiem dueļiem gūti vismaz divi vārti pirmajā puslaikā. Uz to, ka pirmo 45 minūšu laikā būs vismaz divi gūti vārti, var uzlikt ar koeficientu 3,00.

Interesanti, ka noslēdzošajās piecās savstarpējās cīņās tieši “Barcelona” futbolisti bija tie, kuri guva pēdējos vārtus. Iespēja, ka tas atkārtosies arī šajā reizē, novērtēta ar koeficientu 2,15.

Rezultāts: 1:1 (“Sevilla” guva vārtus 32. minūtē, “Barcelona” – 45.)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37