40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Sevilla” sen nav uzvarējusi

Sevilja, 22:00 @ 11.02.2022

0 no 3!

Spānijas futbola čempionāta nedēļas nogali piektdienas vakarā iesildīs cīņa starp “Sevilla” un “Elche”. Pēdējās trīs “La Liga” spēlēs “Sevilla” cīnījusies neizšķirti, un tas krietni pasliktinājis izredzes uz titulu, jo šobrīd starpība līdz Madrides “Real” ir seši punkti.

“Elche” atrodas 14. vietā un pagaidām var justies salīdzinoši droši par vietas saglabāšanu, jo atrodas priekšā izkrišanas zonas komandām par vismaz astoņiem punktiem. Sniegums “La Liga” pēdējā laikā bijis labs, jo pagājušajā nedēļā izcīnīta uzvara, pirms tam neizšķirts pret “Real”, bet vēl pirms tam divas uzvaras un neizšķirts.

Ar koeficientu 1,44 bukmeikeri novērtējuši “Sevilla” panākumu, savukārt uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 4,75. Vismazāk ticamais scenārijs piektdienas vakarā ir, ka uzvaru izcīnīs “Elche” – 9,50.

Pēdējās sešās Spānijas čempionāta izbraukuma spēlēs “Elche” guvusi vārtus. Koeficients, ka viesi būs precīzi arī pret “Sevilla”, ir 2,00.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās četrās “Elche” izbraukuma spēlēs Spānijas čempionātā. Vairāk nekā 2,5 vārti – koeficients 2,05.

“Sevilla” izcēlusies ar vismaz vienu precīzu sitienu pirmajā puslaikā savā laukumā pēdējās 10 no 11 Spānijas čempionāta mājas spēlēm. Uz to, ka Sevilja gūs vārtus pirmajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,65.

Rezultāts: “Sevilla” uzvara 2:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37