5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Sevilla” cīnās par titulu

Sevilja, 19:30 @ 22.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Spānijas futbola čempionātā sestdienas pievakarē “Sevilla” centīsies neatpalikt no cīņas par čempiones titulu, savā laukumā uzņemot “Celta”. Sevilja ar iegūtajiem 45 punktiem atrodas otrajā vietā turnīra tabulā, no līderes Madrides “Real” atpaliekot par četriem punktiem, savukārt “Celta” ir 12. vietā ar 26 punktiem.

Trešdien “Sevilla” spēlēja neizšķirti ar “Valencia”, kas noteikti neietilpa komandas plānos, jo panākums būtu ļāvis būtiski pietuvoties “Real”. Pēdējo zaudējumu čempionātā “Sevilla” piedzīvoja 28. novembrī, kad zaudēja tieši “Real”. “Celta” šonedēļ izdevās pārtraukt divu neveiksmju sēriju, ar 2:0 apspēlējot “Osasuna”. Pēdējo piecu maču laikā komandai ir trīs uzvaras, zaudējums un neizšķirts.

Spēles favorīte ar koeficientu 1,78 ir “Sevilla”, kamēr koeficients uz neizšķirtu ir 3,75. Iespēja, ka uzvaru izcīnīs “Celta”, novērtēta ar koeficientu 4,75.

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm “La Liga” ietvaros “Sevilla” laukumā komandas guvušas vismaz trīs vārtus. Koeficients, ka būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2,25.

“Celta” nav zaudējusi Spānijas čempionātā pēdējās piecās no sešām spēlēm. Uz to, ka komanda arī šoreiz nezaudēs, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

Rezultāts: 2:2 (0:2)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: kopā vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu