40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Sarkanie velni” centīsies apliecināt favorītes statusu

Mančestra, 22:15 @ 30.12.2021

2 no 3!

Priekšpēdējā gada dienā Anglijas Premjerlīgā norisināsies pēdējais mačs kalendārajā gadā. Mančestras “United” aizvadīs otro spēli četru dienu laikā, uz dueli izaicinot “Burnley”. Viesu futbolisti sen nav devušies laukumā, jo pēdējo reizi spēle notika 12. decembrī.

Šonedēļ “United” spēlēja ar “United” no Ņūkāslas, abām vienībām tiekot pie punkta, taču zaudējumu Mančestra nav piedzīvojusi vairāk nekā mēnesi, jo 20. novembrī tika zaudēts “Watford” ar 1:4, pēc tam izcīnot trīs uzvaras un divreiz spēlējot neizšķirti. “Burnley” 30. oktobrī apspēlēja “Brentford” (3:1), bet nākamajās piecās spēlēs ir četri neizšķirti un zaudējums.

Bukmeikeri ceturtdienas vakarā par favorīti uzskata “United”, izliekot koeficientu 1,41. Iespēja, ka katra no komandām tiks pie punkta, novērtēta ar koeficientu 5,00, savukārt vismazākā iespēja atvēlēta “Burnley” uzvarai – koeficients 9,00.

Pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs pirmie vārti nav gūti līdz 26. minūtei. Uz to, ka arī šajā reizē līdz 26. minūtei rezultāts būs 0:0, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Visos pēdējos četros mačos, kas norisinājušies “Old Trafford”, “Burnley” guvusi vismaz vienus vārtus. Koeficients, ka Bērnlija būs precīza arī šajā reizē, ir 1,70.

Pēc pārtraukuma komandas pēdējās deviņās no 12 savstarpējām spēlēm nav guvušas vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,88.

Rezultāts: “United” uzvara 3:1 (3:1), 1. vārtus gūstot 8. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: līdz 26. minūtei netiks gūti vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37