40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: sākums būs rezultatīvs

Braitona, 19:30 @ 07.05.2022

1 no 2!

Anglijas Premjerlīgā sestdienas vakarā tiksies divas pirmā desmitnieka komandas – “Brighton” un Mančestras “United”. Laukuma saimniece Braitona ar iegūtajiem 44 punktiem ir 9. vietā, bet par Eirokausiem, visticamākais, neizdosies pacīnīties, jo līdz tiem šķir astoņi punkti, kamēr “United” ir sestajā vietā ar 58 punktiem, bet par kaut ko augstāk neizdosies pacīnīties, jo šis komandai būs priekšpēdējais mačs sezonā.

Iepriekšējie rezultāti

Sākot ar 9. aprīli, “Brighton” aizvadījusi piecas spēles, pa ceļam apspēlējot Londonas “Arsenal”, “Tottenham” un “Wanderers”, punkti sadalīti ar “Southampton”, bet neveiksme piedzīvota pret Mančestras “City”.

“United” nedēļu iesāka ar 3:0 uzvaru pār “Brentford”, bet pirms tam bija neizšķirts pret Londonas “Chelsea”, kā arī neveiksmes pret “Arsenal” un “Liverpool”.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz sīvu spēli, jo koeficients uz “United” panākumu ir 2,56, kamēr “Brighton” uzvara novērtēta ar koeficientu 2,88. Ļoti ticams scenārijs arī ir, ka mačā netiks noskaidrota uzvarētāja – koeficients 3,50.

Pēdējās septiņās no deviņām “United” izbraukuma spēlēm Anglijas Premjerlīgā vārti gūti līdz 30. minūtei. Koeficients, ka pirmo 30 minūšu laikā būs vismaz vieni vārti, ir 1,94.

Pirmajā puslaikā “Brighton” nav guvusi vārtus pēdējās septiņās no astoņām mājas spēlēm. “Brighton” mazāk par 0,5 vārtiem pirmo 45 minūšu laikā – koeficients 1,66.

Rezultāts: “Brighton” uzvara 4:0 (1:0), 1. vārtus gūstot 15. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 0,5 vārtiem līdz 30. minūtei
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.94
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37