Prognozes un trendi: “Saint-Etienne” pret “Monaco”

Sentetjēna, 22:00 @ 19.03.2021

1 no 2!

Francijas futbola čempionātā piektdienas vakarā tiksies “Saint-Etienne” un “Monaco”. Komandas atrodas divās pilnīgi dažādās situācijās, jo “Saint-Etienne” šobrīd ieņem 16. vietu un ir priekšā tikai par sešiem punktiem 18. vietai – atrašanās šajā pozīcijā nozīme pārspēles. “Monaco” visai stabili atrodas 4. vietā, bet labāko trijnieks nav nekur tālu, jo līdere “Lille” ir priekšā par septiņiem punktiem, bet otrā un trešā vieta ir četru punktu attālumā.

“Saint-Etienne” pēdējos mačos demonstrē dažādu sniegumu, jo uzvaras mijas ar zaudējumiem, lai gan kopumā tendence ir laba – pēdējās astoņās Francijas čempionāta spēlēs komandas kontā ir četras uzvaras, divi zaudējumi un divi neizšķirti.

“Monaco” demonstrētais futbols ir bijis labs, īpaši ņemot vērā, ka kopš 20. decembra komanda čempionātā tikusi pie desmit uzvarām, aizvadījusi trīs neizšķirtus un zaudējusi tikai vienreiz. Pēdējā spēlē Monako 0:0 ar “Lille”.

Protams, ka favorītes statusā šajā mačā ir “Monaco”, uz kuras uzvaru ir koeficients 1,85. Kā otra reālākā iespēja tiek minēts neizšķirts (koeficients 3,75), savukārt “Seint-Etienne” uzvaras koeficients ir 4,33.

Izbraukuma spēlēs “Monaco” visai bieži ielaiž vārtus, jo tas noticis pēdējos astoņos Francijas līgas mačos no 11. Ar koeficientu 1,78 novērtēta iespēja, ka arī piektdien katra no komandām vismaz pa reizei gūs vārtus.

Pēdējās sešās no septiņām izbraukuma spēlēm “Monaco” guvusi vārtus pirmajā puslaikā. Uz to, ka “Monaco” būs precīza pirmajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,78.

Rezultāts: “Monaco” uzvara ar 4:0 (1:0)

LVBET – pievienojies un saņem lielisku welcome bonusu!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Monaco" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.78
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT