40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Roma” un “Juventus” pretī TOP4

Roma, 19:30 @ 09.01.2022

1 no 3!

Interesanta un saistoša cīņa Itālijas A sērijā gaidāma svētdien. Galvaspilsētas komanda “Roma”, kas izcīnījusi 32 punktus un atrodas 7. vietā, spēkosies ar Turīnas “Juventus”, kas sakrājusi 35 punktus, tādējādi turnīra tabulā ierindojoties divas pozīcijas augstāk jeb 5. vietā.

Gadu “Roma” nav iesākusi sekmīgi, jo ceturtdien piekāpās “Milan” ar 1:3, turklāt kopš 74. minūtes atradās mazākumā. “Juventus” tajā pašā laikā tikās ar “Napoli”, taču uzvarētājs netika noskaidrots, komandām spēlējot 1:1.

Gaidāmajā cīņā bukmeikeri par favorīti uzskata “Juventus”, piedāvājot koeficientu 2,25. Otrs reālākais scenārijs ir, ka uzvaru izcīnīs “Roma” (3,40), bet visai līdzvērtīgi tiek vērtēta iespēja, ka uzvarētājs netiks noskaidrots – koeficients 3,55.

Pēdējās sešās no astoņām “Roma” mājas spēlēm Itālijas A sērijā vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka kāda no komandām paliks sausā svētdien, ir 2,10.

Pēdējās septiņās “Juventus” spēlēs Itālijas A sērijā otrajā puslaikā nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,72.

Pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs no deviņām, kas norisinājušās “Roma” laukumā, pēc pirmā puslaika fiksēts neizšķirts. Koeficients, ka puslaika pārtraukumā abām komandām būs vienāds gūto vārtu skaits, ir 2,50.

Rezultāts: “Juventus” uzvara 4:3 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.50
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37