Prognozes un trendi: “Roma” un “Juventus” pretī TOP4

Roma, 19:30 @ 09.01.2022

1 no 3!

Interesanta un saistoša cīņa Itālijas A sērijā gaidāma svētdien. Galvaspilsētas komanda “Roma”, kas izcīnījusi 32 punktus un atrodas 7. vietā, spēkosies ar Turīnas “Juventus”, kas sakrājusi 35 punktus, tādējādi turnīra tabulā ierindojoties divas pozīcijas augstāk jeb 5. vietā.

Gadu “Roma” nav iesākusi sekmīgi, jo ceturtdien piekāpās “Milan” ar 1:3, turklāt kopš 74. minūtes atradās mazākumā. “Juventus” tajā pašā laikā tikās ar “Napoli”, taču uzvarētājs netika noskaidrots, komandām spēlējot 1:1.

Gaidāmajā cīņā bukmeikeri par favorīti uzskata “Juventus”, piedāvājot koeficientu 2,25. Otrs reālākais scenārijs ir, ka uzvaru izcīnīs “Roma” (3,40), bet visai līdzvērtīgi tiek vērtēta iespēja, ka uzvarētājs netiks noskaidrots – koeficients 3,55.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Pēdējās sešās no astoņām “Roma” mājas spēlēm Itālijas A sērijā vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka kāda no komandām paliks sausā svētdien, ir 2,10.

Pēdējās septiņās “Juventus” spēlēs Itālijas A sērijā otrajā puslaikā nav gūti vairāk par vieniem vārtiem. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,72.

Pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs no deviņām, kas norisinājušās “Roma” laukumā, pēc pirmā puslaika fiksēts neizšķirts. Koeficients, ka puslaika pārtraukumā abām komandām būs vienāds gūto vārtu skaits, ir 2,50.

Rezultāts: “Juventus” uzvara 4:3 (1:1)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT