40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Romā stūra sitienu netrūks

Roma, 21:45 @ 16.04.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Roma” uzvarā ar 3:0 tika izpildīti 8 stūra sitieni

Šovakar Itālijas A sērijā 30. kārtas spēlē viena no čempionāta favorītēm “Roma” savā laukumā uzņems “Udinese”.

Iepriekšējie rezultāti

Lai arī bukmeikeri Romu uzskata par spēles favorīti, der atcerēties, ka nesenākajā abu vienību mačā pagājušajā gada septembrī “Udinese” sagrāva romiešus ar 4:0, bet vēl vienu dueli iepriekš tika fiksēts neizšķirts 1:1.

“Roma” pēdējās divās A sērijas spēlēs ir izcīnījusi uzvaras, tomēr šonedēļ Eiropas līgas duelī ar 0:1 tika atzīts “Feyenoord” pārākums. Tas nozīmē, ka “Roma” būs zināms nogurums pret savā ziņā svaigāko “Udinese”, kas pēdējo maču aizvadīja pirms nedēļas, cīnoties neizšķirti 2:2 ar “Monza”.

Koeficienti un tendences

Septiņās no pēdējām deviņām abu komandu savstarpējām A sērijas spēlēm Romā ir izpildīti vismaz 10 stūra sitieni. Koeficients, ka šovakar kopējais stūru skaits būs virs 9,5 ir 1.88. Tāpat iespējams izdarīt prognozes uz to, ka tiks parādītas zem 4,5 kartītēm (2.50) vai ka kopējais vārtu skaits būs virs 2,5 (2.40). Prognozes pieejamas arī uz desmitiem citu iznākumu, kas saistīti ar šo spēli.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Roma" un "Udinese" kopā izdarīs virs 9,5 stūra sitieniem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37